Zamknij

Orzech dla Oliwki. Ludzie zaskoczyli frekwencją i hojnością

10:12, 13.10.2020 | J.M.
Skomentuj - Taki mały Orzech i popatrzcie, ilu was jest. Powinniście sami sobie bić brawo ? powiedział Krzysztof Respondek. Fot. Jarosław Myśliwski
REKLAMA

– Tyla razy przejeżdżałem przez Orzech i nie wiedziałem, że jest taki fajny, że tu tacy fajni ludzie mieszkają. Gratuluję wam tej imprezy – powiedział Krzysztof Respondek. W sobotę odbyła się akcja charytatywna "Orzech dla Oliwki".

– Ilu ludzi się boi! W tamtym tygodniu graliśmy z kabaretem Rak  w Tychach na osiedlu, gdzie mieszkają tysiące. Na występ przyszło może 60 osób. A tu taki mały Orzech i popatrzcie, ilu was jest. Powinniście sami sobie bić brawo – kontynuował Krzysztof Respondek.

Jego występy były częścią bogatego programu imprezy, którą zorganizował Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy i lokalni społecznicy.

 – Dziękuję wszystkim organizatorom. Gmina Świerklaniec zawsze była znana z tego, że potrafimy pomagać innym. Cel jest szczytny, pieniędzy potrzeba mnóstwo, otwórzcie państwo swoje portfele, wyślijcie przelewy – zachęcał wójt Marek Cyl.

Jak poinformowała jedna z organizatorek Alicja Czura-Musialik, zebrano ponad 18 tys. zł. Celem akcji była pomoc kilkumiesięcznej Oliwii Hyli z Boguchwałowic, która cierpi na SMA1, bardzo poważną postać rdzeniowego zaniku mięśni. Gra toczy się o życie dziewczynki, może je uratować bardzo droga terapia genowa.

[ZT]27449[/ZT]

Najnowszy numer Gwarka na:

(J.M.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

TGTG

6 0

Tyż znom fajnych ludzi z Łorzecha 13:51, 13.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

LokLok

1 0

Nie boli sie. A teroz caly Orzech mo covida. Nawet najswietsza Panienka nie pomogla. Wyglada ze trza bedzie wiecej zniczy na zaduszki kupic. 08:14, 16.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz