Zamknij

Przezimuj bezdomniaka albo zostań jego wirtualnym opiekunem

11:09, 19.10.2020 | aj
Skomentuj Fot. Archiwum stowarzyszenia
REKLAMA

W każdym schronisku są psy, które radzą sobie gorzej od innych – są starsze, schorowane, wymagają specjalistycznej karmy albo domowej opieki. Stowarzyszenie lePsie Życie organizuje dwie akcje dedykowane psom ze Schroniska Miedary, które najbardziej potrzebują opieki. Już można się zgłaszać. 

Pierwsza akcja dotyczy wirtualnych adopcji. Jest adresowana do osób, które chcą pomóc psom, ale nie mogą zabrać czworonoga do domu. Do wirtualnej adopcji zostało wytypowanych 10 psów, które mają specjalne potrzeby – to specjalistyczne karmy lub badania. Jednym z nich jest Silver, który nie widzi na jedno oko, ale nie ma pieniędzy, żeby zdiagnozować dokładną przyczynę jego stanu. Zdjęcia psów z dokładnych opisem oraz ich potrzeb będą zamieszczone na facebookowym profilu Stowarzyszenia lePsie Życie, będziemy też o nich pisać na naszej stronie internetowej. Wirtualni opiekunowie będą regularnie informowani o losach podopiecznego, będą też do niego przypisani. 

Kolejna akcja dotyczy przezimowania psów, dla których zima to szczególnie dotkliwy okres. Ze względu na wiek, osłabienie lub choroby mogą go nie przetrwać. Koszty utrzymania psa: karmę i ewentualne leczenie pokryje stowarzyszenie. Być może psiaki znajdą dom na dłużej. 

O szczegółach obu akcji można przeczytać na facebookowym profilu Stowarzyszenie lePsie Życie, są tam również dane kontaktowe. 

[ZT]28215[/ZT]

 

(aj)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA