Zamknij

Nie żyje Piotr Papaja, radny z Piekar Śląskich

10:29, 19.11.2020 | aj
Skomentuj fot. UM w Piekarach Śląskich
REKLAMA

Nie żyje piekarski radny Piotr Papaja. Miał 73 lata. 

O śmierci radnego poinformował w mediach społecznościowych radny wojewódzki Dariusz Iskanin.

"Z głębokim żalem i smutkiem przyjąłem dziś wiadomość o śmierci pana Piotra Papai. Był dobrym człowiekiem, wrażliwym na potrzeby innych ludzi. Kochał muzykę. Działał społecznie dla dobra mieszkańców Piekar Śląskich a zwłaszcza "swojej ukochanej" Kozłowej Góry. Był wieloletnim radnym Piekar Śląskich. Mam osobistą satysfakcję, że po kilkunastu latach przerwy w pełnieniu mandatu radnego udało mi się namówić Piotra do startu w wyborach w 2014 roku. Był moim starszym kolegą w samorządzie,bardzo ceniłem sobie współpracę z nim. Odszedł od nas człowiek wrażliwy na los innych, uczynny, pełen wiary, po prostu dobry człowiek.....żegnaj Piotrze" – napisał. 

Piotr Papaja był doświadczonym samorządowcem, w radzie miejskiej reprezentował Prawo i Sprawiedliwość. Był członkiem Komisji Budżetowo – Gospodarczej i Komisji Edukacji, Kultury i Sportu.

Jak informuje piekarski urząd miejski Piotr Papaja był absolwentem Akademii Muzycznej w Katowicach, pracował jako nauczyciel muzyki. Był pianistą i przedsiębiorcą zaangażowanym w sprawy lokalnej społeczności. 

Jak podało radio Piekary, Piotr Papaja na początku miesiąca trafił do szpitala zakażony koronawirusem.

[ZT]28657[/ZT]

 

(aj)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz