Zamknij
REKLAMA

Fajna honda była. W takim stanie kierowcy lepiej było zostać w Miasteczku Śląskim

11:49, 21.06.2022 | WOW
Skomentuj Według ustaleń mundurowych z Tarnowskich Gór, kierowca wjechał swoją hondą do rowu a następnie pojazd uderzył w drzewo. Fot. Policja Tarnowskie Góry
REKLAMA

44-latek z Miasteczka Śląskiego nie popisał się zdrowym rozsądkiem, a przed znajomymi nie będzie mógł pochwalić się wybitnymi umiejętnościami prowadzenia samochodu. Niech się cieszy, że wyszedł cały z tego zdarzenia.

W poniedziałek przed godz. 7 policja z Tarnowskich Gór została wezwana do zdarzenia na drodze wojewódzkiej o numerze 908 na wysokości zalewu Nakło Chechło.

– Zgłoszenie dotyczyło pojazdu, którego kierowca uderzył w drzewo – mówi sierż. szt. Jacek Mężyk z komendy policji Tarnowskich Górach.

Na miejscu policjanci zastali całkowicie rozbitą hondę.

Samochodem kierował 44-latek z Miasteczka Śląskiego.

– Mężczyzna stał obok rozbitej hondy i jak się okazało, nic mu się nie stało – informuje policja.

Według ustaleń mundurowych, kierowca wjechał swoją hondą do rowu a następnie pojazd uderzył w drzewo. Prędkość musiała być spora, skoro auto zostało rozbite.

– Policjanci przebadali kierowcę na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Badanie wykazało niecałe pół promila alkoholu – mówi sierż. szt. Jacek Mężyk.

Za spowodowanie kolizji nieodpowiedzialny kierowca otrzymał mandat karny, a za jazdę w stanie po użyciu alkoholu może liczyć na zakaz prowadzenia pojazdów na okres od 6 miesięcy do 3 lat, wysoką grzywnę i dodatkowo świadczenia na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej.

[ZT]36610[/ZT]

 

(WOW)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

..

2 0

Janusz coś ty narobił 🤣🤣🤣 12:34, 21.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GizdGizd

5 0

W przypadku wsiadających za kierownicę po pijaku to najlepsze rozwiązanie. Państwo nie potrafi sobie poradzić z takimi, to sam siebie ukarał. 22:55, 21.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%