Zamknij

Odprowadził kolegę do domu, a potem go okradł

06:48, 26.05.2020 | ek
Skomentuj
REKLAMA

Nie śpij, bo cię okradną. To powiedzenie sprawdziło się w przypadku mieszkańca Kalet. Mężczyzna spał w swoim domu, a po obudzeniu okazało się, że zniknął jego telefon komórkowy, zegarek, perfumy, a nawet maszynka do nabijania papierosów. 59-latek kradzież zgłosił policjantom z Kalet, ci szybko namierzyli sprawcę i odzyskali prawie całe skradzione mienie.

Jak doszło do kradzieży? Pokrzywdzony, który ma problemy z poruszaniem się, opowiedział policjantom, że kilka dni wcześniej odprowadził go do domu kolega. Siedzieli, rozmawiali, aż zrobiło się późno. Ponieważ gość, 30-letni mężczyzna, był po kilku piwach, poprosił właściciela mieszkania o możliwość przenocowania. Ten się zgodził. Rano  59-latek zauważył, że został okradziony. W mieszkaniu nie było też jego młodszego kolegi. Policjanci szybko ustalili miejsce zamieszkania mężczyzny i po zgłoszeniu kradzieży, zapukali do drzwi złodzieja. Ten przyznał się do kradzieży i wydał łup. Brakowało tylko zegarka, który rabuś wyrzucił do rzeki. 30-latek powiedział, że ukradł przedmioty, ponieważ ma zatarg ze starszym kolegą. Mieszkaniec powiatu tarnogórskiego usłyszał zarzut kradzieży. Grozi mu do 5 lat więzienia.

(ek)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

Waldano Waldano

1 1

Nic dziwnego to jest Polska Polak potrafi tak nas swiat spostrzega 😠 21:23, 26.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz