Zamknij

Amfetamina i tabletki ecstasy w domu mieszkańca Lublińca

11:18, 29.05.2020 | (K)
Skomentuj 21-latkowi z Lublińca grozi nawet 10 lat więzienia. Fot. KPP w Lublińcu
REKLAMA

W domu 21-letniego mieszkańca Lublińca znajdowało się ponad 45 gramów amfetaminy i tabletki ecstasy. Został zatrzymany przez funkcjonariuszy z wydziału kryminalnego lublinieckiej policji, prowadzących działania przeciwko przestępczości narkotykowej. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Jak powiedział nam mł. aspirant Michał Sklarczyk, oficer prasowy KPP w Lublińcu, w sprawie toczy się śledztwo, więc na razie nie można podać więcej szczegółów. Wiadomo, że młody mężczyzna trafił do aresztu, a następnie został doprowadzony do prokuratury. Tam usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających i przekazywania ich innym osobom. Został objęty przez prokuratora policyjnym dozorem, a o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

((K))

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz