Zamknij

Recydywista na drodze. Prowadził mimo kilku sądowych zakazów

10:23, 24.09.2020 | aj
Skomentuj Fot. Archiwum Gwarka/zdjęcie poglądowe
REKLAMA

Wczoraj na ul. Częstochowskiej w Tarnowskich Górach policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę motoroweru. 35-latek nie powinien prowadzić. 

W czasie kontroli okazało się, że mężczyzna jest świetnie znany policji. Na koncie miał kilka sądowych zakazów prowadzenia pojazdów mechanicznych. Mimo to jechał na motorowerze. Pojazd nie miał aktualnych badań technicznych oraz obowiązkowego ubezpieczenia OC.

 Mieszkaniec powiatu tarnogórskiego ponownie odpowie przed sądem. Za złamanie sądowego zakazu, grozi mu do 5 lat więzienia.

[ZT]28000[/ZT]

 

(aj)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

DamisDamis

1 1

No wsadzcie go na 5 lat na koszt Podatnika a co tam to wielki przęstępca przeca *%#)!& mopliku jechoł ludzie to za tej złej komuny niebyloby sprawy my za bajtla na moplikach jechali a i często we dwoje na komarku jeden siedzioł z tylu albo z przodku na baku a do tego ino karta rowerowo była potzebna i nigdy milicja nos niezatrzymywała tak było .Dzis to paranoja je!!!!! 15:41, 24.09.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ogarogar

1 0

Tylko nie mieliście zakazów sądowych na prowadzenie pojazdów, który nie bierze się "znikąd"...
Poza tym obawiam się, że za "twoich czasów" natężenie ruchu było co najmniej 50% mniejsze jak nie więcej.. 16:15, 24.09.2020


REKLAMA