Specjalista ds. obsługi klienta

Miejsce pracy: 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: - telefoniczna obsługa klienta, - współpraca z kontrahentami, - sporządzanie raportów,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 15.06.2022
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • umiejętność obsługi komputera
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta, komunikatywność, zaangażowanie w wykonywaną pracę,
      Pracodawca: "FLOTA GLASSERVICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Łukasz Szczepanik
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      prace związane z zadaniami Wydziału Zarządzania Kryzysowego
      StPr/22/0749
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      organizowanie i kierowanie pracą w Referacie Katastru Gruntów i Budynków
      StPr/22/0748
      wynagrodzenie od od 6 500 do 7 000 PLN

      1. Obsługa powiatowej infolinii dla uchodźców 2. Pomoc w realizacji bieżących zadań związanych z udzielaniem pomocy uchodźcom, 3. Przygotowanie projektów dokumentów związanych z realizacją zadań w wydziale.
      StPr/22/0763
      wynagrodzenie od 1 565 PLN

      1. Przygotowanie dokumentacji do archiwizacji, 2. Adresowanie korespondencji, 3. Pięczętowanie dokumentacji projektowej
      StPr/22/0764

      Praca w systemie zmianowym, wykonywanie robót górniczych
      StPr/22/0388
      wynagrodzenie od od 4 200 do 11 500 PLN

      prowadzenie biblioteki specjalistycznej i beletrystycznej w jednostce wojskowej
      StPr/22/0746
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      Praca pod ziemią w systemie zmianowym, usuwanie awarii, przegląd i konserwacja urządzeń oraz inne obowiązki z tym związane. OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY: Umowa na okres próbny 3 m-ce MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: 42-600 Tarnowskie Góry ul. Hutnicza 5-9 (Miejsce pracy wg kontraktów na terenie Woj. Śląskiego i Małopolskiego) PRACA W DNIACH I GODZINACH: Pn-Pt od godz. 6.00 System pracy 4-zmianowy
      StPr/22/0560
      wynagrodzenie od od 4 800 do 10 000 PLN

      Utrzymanie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń elektrycznych pod ziemią, usuwanie awarii, przegląd i konserwacja urządzeń. OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY: Umowa na okres próbny 3 m-ce MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: 42-600 Tarnowskie Góry ul. Hutnicza 5-9 (Miejsce pracy wg kontraktów na terenie Woj. Śląskiego i Małopolskiego) PRACA W DNIACH I GODZINACH: Pn-Pt od godz. 6.00 System pracy 4-zmianowy
      StPr/22/0561
      wynagrodzenie od od 4 500 do 8 000 PLN

      utrzymanie czystości, prace pielęgnacyjne i porządkowe na terenie skwerów i placów miast
      StPr/22/0741
      wynagrodzenie od od 19,7 PLN

      - sprzątanie pomieszczeń centrum, - utrzymanie stanu czystości na terenie całego ośrodka,
      StPr/22/0736