Księgowa - asystentka

Miejsce pracy: 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: - księgowanie dokumentów w programie Optima do KPiR i ryczałt, - sporządzanie zusów jednoosobowych działalności właściciela
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 05.09.2022
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, ekonomiczne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, chęć do pracy, nauki, sumienność, dokładność, skrupulatność
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: MAŁGORZATA DŁUGAJCZYK
    Adres: 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu: Małgorzata Długajczyk
    Numer telefonu:
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: e-mail
    sprzątanie klatki schodowej, toalet, pomieszczeń biurowych
    StPr/22/0921
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    StPr/22/0922
    wynagrodzenie od od 1 505 PLN

    Kierowanie całokształtem spraw związanych z funkcjonowaniem Zarządu Dróg Powiatowych Szczegółowe informacje: http://www.bip.tarnogorski.pl/
    StPr/22/0914
    wynagrodzenie od od 8 000 PLN

    Praca biurowa w dziale Ewidencji i Świadczeń;
    StPr/22/0912
    wynagrodzenie od 1 565 PLN

    szycie na maszynie przemysłowej
    StPr/22/0913

    sprzedaż pieczywa i wyrobów ciastkarskich, obsługa pieca
    StPr/22/0892
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    StPr/22/0893

    - monitorowanie ruchu osób wchodzących i wychodzących, - opieka nad obiektem, - prace porządkowe wokół budynku
    StPr/22/0894

    - księgowanie dokumentów w programie Optima do KPiR i ryczałt, - sporządzanie zusów jednoosobowych działalności właściciela
    StPr/22/0889

    pomoc w montażu i demontażu instalacji przeciwpożarowych
    StPr/22/0887