Pomocnik montera instalacji przeciwpożarowych

Miejsce pracy: Opolska 41, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: pomoc w montażu i demontażu instalacji przeciwpożarowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 03.08.2022
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Wymagania dodatkowe
    Zawód:
    • Monter / konserwator urządzeń przeciwpożarowych
      Uprawnienia:
      • Prawo jazdy kat. B
        Pracodawca: MAX-TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Adres: Opolska 41, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
        Osoba do kontaktu: Mirosława Bula
        Numer telefonu: 327232591
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV; Miejsce pracy: Polska i kraje UE, możliwa praca również w weekendy
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
        sprzątanie klatki schodowej, toalet, pomieszczeń biurowych
        StPr/22/0921
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN

        StPr/22/0922
        wynagrodzenie od od 1 505 PLN

        Kierowanie całokształtem spraw związanych z funkcjonowaniem Zarządu Dróg Powiatowych Szczegółowe informacje: http://www.bip.tarnogorski.pl/
        StPr/22/0914
        wynagrodzenie od od 8 000 PLN

        Praca biurowa w dziale Ewidencji i Świadczeń;
        StPr/22/0912
        wynagrodzenie od 1 565 PLN

        szycie na maszynie przemysłowej
        StPr/22/0913

        sprzedaż pieczywa i wyrobów ciastkarskich, obsługa pieca
        StPr/22/0892
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        StPr/22/0893

        - monitorowanie ruchu osób wchodzących i wychodzących, - opieka nad obiektem, - prace porządkowe wokół budynku
        StPr/22/0894

        - księgowanie dokumentów w programie Optima do KPiR i ryczałt, - sporządzanie zusów jednoosobowych działalności właściciela
        StPr/22/0889

        pomoc w montażu i demontażu instalacji przeciwpożarowych
        StPr/22/0887