Zamknij

Magazynier

Miejsce pracy: Nakielska 24, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: przyjmowanie dostaw, wydawanie towaru, dbałość o czystość
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.07.2020
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe, brak
    Uprawnienia:
    • operator / kierowca wózka jezdniowego
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: chęć do pracy, kultura osobista
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Sewera Polska Chemia Ireneusz Wolak
      Adres: Nakielska 24, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Lidia Łuczak
      Numer telefonu: 662201004
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV; praca w godzinach: 6:30-14:30 oraz 10:00-18:00
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      zgodnie z ogłoszeniem o naborze na str.: www.bip.tarnowskiegory.pl
      StPr/20/0556
      wynagrodzenie od od 2 650 PLN

      sprzątanie pomieszczeń biurowych, odkurzanie biurek, odkurzanie, mycie podłóg i sanitariatów,
      StPr/20/0557
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      opieka nad Mieszkańcami DPS, karmienie, pielęgnowanie, pomoc w czynnościach pielęgnacyjnych i fizjologicznych, wsadzania na wózki, dbanie o stan czystości odzieży Mieszkańca, dowożenie do stołówki, przygotowanie i dowożenie Mieszkańców na terapię zajęciową oraz do sali rehabilitacji, czuwanie nad bezpieczeństwem itp.
      StPr/20/0554
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      praca na wywrotce (teren woj. śląskiego)
      StPr/20/0522
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      utrzymanie czystości w szkole
      StPr/20/0548

      przyjmowanie faktur do systemu, wystawianie faktur, przygotowywanie wewnętrznych raportów,
      StPr/20/0544

      telefoniczna obsługa klienta (nie akwizycja), sporządzanie raportów, utrzymywanie dobrych relacji z partnerami firmy
      StPr/20/0545

      udział w postępowaniach administracyjnych i przygotowywanie propozycji rozstrzynięć wynikających z kompetencji Starosty z zakresu ochrony śroidowiska; prowadzenie dokumentacji, w tym baz danych dotyczących w/w spraw; uaktualnianie informacji zawartych w publicznie dostępnym wykazie danych o środowisku; archiwizacja dokumentacji;
      StPr/20/0524
      wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

      zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego; obsługa maszyn i urządzeń na zmianie oraz zapewnienie ich prawidłowego funkcjonowania; przestrzeganie procedur i standardów; zachowanie wysokich standardów jakości i wydajności
      wynagrodzenie od 2 800 - 3 200 PLN

      sprzedaż produktów bankowych dla klientów indywidualnych, obsługa kasowa klientów, obsługa posprzedażowa klientów,
      StPr/20/0510