Młodszy specjalista

Nr oferty: StPr/20/1917Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Miejsce pracy: Piastowska 8, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Wykształcenie: wyższe - inżynieria środowiska, ochrona środowiska, melioracje, gospodarka wodna lub pokrewne; doświadcznie na podobnym stanowisku; jedna zmiana; miejsce pracy: Tarnowskie Góry
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.10.2020
Wynagrodzenie brutto: 2 600 - 3 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), inne
    Zawód:
    • Inżynier inżynierii środowiska - melioracje
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO WODNE WODY POLSKIE
      Adres: Piastowska 8, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Karolina Rokita
      Numer telefonu: 32 284 06 66
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty z pracodawcą po uzg. telefonicznym
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      produkcja mebli kuchennych
      StPr/20/0798
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      wyszukiwanie, kontakt i przedstawienie oferty potencjalnom klientom firmy; dbanie o dobre imię;
      StPr/20/0800
      wynagrodzenie od 2 600 - 5 000 PLN

      sporządzanie wykazów zarchiwizowanych dokumentów rejestracyjnych; rozdzielanie druków dowodów rejestracyjnych; wykonywanie wszelkich prac towarzyszących w procedurze rejestracji pojazdów; obsługa stanowiska ds. informacji;
      StPr/20/0804
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      prowadzenia ciągnika siodłowego wraz z naczepą w ruchu międzynarodowym
      StPr/20/0801
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      przygotowywanie kanapek, obróbka wstępna warzyw, sporządzanie krokietów z różnymi farszami, sporządzanie pierogów, sporządzanie drobnych ciastek,
      StPr/20/0782

      sporządzanie projektów zarządzeń, orzeczeń i uzasadnień, analiza akt sprawy, kontrola spraw orzeczniczych
      StPr/20/0775
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      przyjmowanie faktur do systemu, wystawianie faktur, przygotowywanie wewnętrznych raportów,
      StPr/20/0769

      Wykształcenie: wyższe - inżynieria środowiska, ochrona środowiska, melioracje, gospodarka wodna lub pokrewne; doświadcznie na podobnym stanowisku; jedna zmiana; miejsce pracy: Tarnowskie Góry
      StPr/20/1917
      wynagrodzenie od 2 600 - 3 200 PLN

      prace przygotowawcze i lakiernicze
      StPr/20/0391
      wynagrodzenie od do 2 600 PLN

      rozliczanie rozrachunków, księgowanie wyciągów bankowych,
      StPr/20/0750