Zamknij

Magazynier - suwnicowy

Miejsce pracy: Batalionów Chłopskich 2, 42-680 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: rozładunek i załadunek wyrobów stalowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.12.2020
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, techniczne
    Uprawnienia:
    • operator suwnic II S - poziom roboczy
    • Obsługa suwnic, wciągników i wciągarek ogólnego oraz specjalnego przeznaczenia
      Pracodawca: UNITUBE - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: Lubliniecka 7a, 47-120 Zawadzkie, powiat: strzelecki, woj: opolskie
      Osoba do kontaktu: Piotr Młynek
      Numer telefonu: 664199930
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      nauka matematyki
      StPr/20/0982
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      załadunek i przewóz drewna oraz zrębki,
      StPr/20/0981
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      StPr/20/0978

      obsługa klienta detalicznego, prowadzenie social media, prowadzenie dokumentacji sprzedaży i dostaw, dbałość o dobry wizerunek firmy
      StPr/20/0975

      praca przy pielęgnacji drzew i krzewów, praca przy wycince drzew,
      StPr/20/0970
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      opieka nad osobami starszymi w Niemczech
      StPr/20/0968
      wynagrodzenie od 5 000 - 9 000 PLN

      rozładunek i załadunek wyrobów stalowych
      StPr/20/0960
      wynagrodzenie od od 3 800 PLN

      dbanie o stanowisko pracy, brukowanie,
      StPr/20/0959
      wynagrodzenie od 4 000 - 5 500 PLN

      praca przy pielęgnacji drzew i krzewów, pielęgnacja trawników, pomoc przy wycince drzew, pomoc przy sadzeniu drzew,
      StPr/20/0953
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      higiena chorego, utrzymanie czystości, przygotowywanie posiłków,
      StPr/20/0950
      wynagrodzenie od 17 - 18 PLN