Pilarz drzew ozdobnych

Miejsce pracy: 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: praca przy pielęgnacji drzew i krzewów, praca przy wycince drzew,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 12.01.2021
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Zawód:
    • Drwal / pilarz drzew
      Uprawnienia:
      • Obsługa pilarek
        Wymagania dodatkowe
        • Prawo jazdy kat. B
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: wymagane doświadczenie w pielęgnacji drzew i krzewów oraz w pracy przy wycince drzew,
          Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE SERWIS ZIELEŃ ŁUKASZ KÖNIG
          Adres: 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
          Osoba do kontaktu: Karolina Grocholewska
          Numer telefonu: 323807027
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
          załadunek i rozładunek towaru z pojazdu (mroźnia) na podstawie dokumentów, prowadzenie rejestru dot. użytkowanego pojazdu,
          StPr/21/0058
          wynagrodzenie od od 3 000 PLN

          organizacja przyjęć ambulatoryjnych, wykonywanie zabiegów zleconych przez lekarza, przyjmowanie i wydawanie leków, przygotowanie sprzętu medycznego, ustalenie zaleconych konsultacji w poradniach; szczegółowe informacje:
          StPr/21/0056
          wynagrodzenie od od 3 956 PLN

          obsługa kancelaryjna, archiwizacja dokumentów,
          StPr/21/0046
          wynagrodzenie od 1 440 PLN

          sprzątanie klas, pokoi nauczycielskich itp.
          StPr/21/0030
          wynagrodzenie od od 1 400 PLN

          nadzorowanie pracy placu zlomowego, przyjmowanie dostaw, wysyłki z placu, klasyfikacja złomu
          StPr/21/0031
          wynagrodzenie od od 6 000 PLN

          zgodnie z ogłoszeniem o naborze na str.: www.bip.tarnowskiegory.pl
          StPr/21/0027

          codzienna organizacja i prowadzenie zajęć w klasie przedszkolnej, planowanie przestrzeni w klasie, dbanie o przygotowanie sali do zajęć, bliska współpraca z pozostałymi grupami i dyrekcją w planowaniu i realizacji rocznego planu pracy Przedszkola, utrzymywanie bliskich, przyjacielskich relacji z rodzicami dzieci, w tym tworzenie sprawozdań semestralnych.
          StPr/21/0028
          wynagrodzenie od 2 800 - 3 000 PLN

          sprzedaż artykułów oraz obsługa kasy fiskalnej
          StPr/21/0011
          wynagrodzenie od 15 - 17 PLN

          praca przy pielęgnacji drzew i krzewów, praca przy wycince drzew,
          StPr/21/0016
          wynagrodzenie od od 4 000 PLN

          segregacja odpadów, prace gospodarcze
          StPr/21/0015
          wynagrodzenie od od 2 800 PLN