Zamknij

Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: Tuwima Juliana 72, 42-680 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: obsługa klienta, pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie dobrych realacji z klientami, sporządzanie raportów dot. prowadzonych działań na rynku
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 19.02.2021
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Zawód:
    • Przedstawiciel handlowy (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 1)
      Uprawnienia:
      • Prawo jazdy kat. B
      • Znajomość oprogramowania Ms Office
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: punktualność, umiejętność pracy w zespole,
        Pracodawca: AB FROST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Adres: Tuwima Juliana 72, 42-680 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
        Osoba do kontaktu: Marcin Ziora
        Numer telefonu:
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail
        sprzątanie pomieszczeń, mycie podłogi, wynoszenie śmieci, odkurzanie ścieranie kurzu z mebli, mycie sanitariatów,
        StPr/21/0214
        wynagrodzenie od od 18,3 PLN

        obsługa szlifierek ogólnego przeznaczenia, obróbka metali przez szlifowanie, odczyt dokumentacji technicznej, czyszczenie i konserwacja narzędzi i maszyn
        StPr/21/0209

        naprawa samochodów
        StPr/21/0210
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        osbługa sekretariatu, poczty; przygotowywanie pism, sprawozdań, odpowiedzi; obsługa platformy ePUAP;
        StPr/21/0196
        wynagrodzenie od 1 440 PLN

        praca administracyjno-biurowa
        StPr/21/0201

        przyjmowanie / wydawanie towaru, przygotowanie towaru do wysyłki,
        StPr/21/0205

        Prace magazynowe i inne prace fizyczne, kompletacja towaru
        StPr/21/0206
        wynagrodzenie od od 2 928 PLN

        przygotowywanie projektów pism procesowych, umów, opinii, wniosków, kontakt z Klientami kancelarii a w przypadku aplikanta lub radcy prawnego, adwokata reprezentacja przed sądami,
        StPr/21/0184
        wynagrodzenie od od 3 200 PLN

        obsługa klienta, pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie dobrych realacji z klientami, sporządzanie raportów dot. prowadzonych działań na rynku
        StPr/21/0177
        wynagrodzenie od od 5 000 PLN

        praca na wywrotce (teren woj. śląskiego)
        StPr/21/0161
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN