Zamknij
REKLAMAGrille ogrodowe - wybierz na Ceneo

Kasjer - sprzedawca

Miejsce pracy: 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: obsługa kasy fiskalnej, obsługa działu mięsnego, dbanie o porządek na sali sprzedaży oraz o ekspozycję towarów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 21.04.2021
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: "DINO POLSKA" SPÓŁKA AKCYJNA
    Adres: 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu: Aleksandra Figlak
    Numer telefonu: 785297120
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Praca w markecie DINO Tarnowskie Góry, ul. Powstańców Warszawskich (market w budowie)
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    prace remontowe, prace budowalne, murowanie, tynkowanie, gipsowanie
    StPr/21/0457
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    prace porządkowe, mycie klatek schodowych i okien, odśnieżanie, dbanie o tereny zielone wokół budynku
    StPr/21/0458

    DBAŁOŚĆ O PRZYDZIELONY SAMOCHÓD, SPRZĘT, TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY
    StPr/21/0325
    wynagrodzenie od od 9 000 PLN

    praca biurowa w Dziale Ewidencji i Świadczeń - 2 osoby; praca biurowa w Dziale Instrumentów Rynku Pracy - 1 osoba
    StPr/21/0450
    wynagrodzenie od 1 440 PLN

    prowadzenie spraw księgowo-finansowych dla placówek oświatowych, sprawozdawczość budżetowa, rozliczanie podatku VAT, sporządzanie bilansów
    StPr/21/0441
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    sporządzanie wykazów zarchiwizowanych dokumentów rejestracyjnych; rozdzielanie druków dowodów rejestracyjnych; wykonywanie wszelkich prac towarzyszących w procedurze rejestracji pojazdów; obsługa stanowiska ds. informacji
    StPr/21/0448

    pomoc przy podstawowych czynnościach, podawanie posiłków, zabiegi higieniczne, robienie zakupów,
    StPr/21/0436
    wynagrodzenie od od 22 PLN

    obsługa klienta; pozyskiwanie nowych klientów; realizacja planów sprzedażowych; analiza rynku w branży, potrzeb klientów;
    StPr/21/0438
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    naprawa bieżąca w budynku, dbanie o ogród,
    StPr/21/0435
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN

    prace budowalne wykończeniowe
    StPr/21/0424
    wynagrodzenie od od 3 900 PLN