Piaskarz - śruciarz

Miejsce pracy: Hutnicza 5, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: praca związana z przygotowaniem stanowiska, dbałość o porządek i przepisy BHP
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.07.2021
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w zawodzie
      Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "PIOMIR" MIROSŁAW BRYNKUS
      Adres: Strzelnicza 47, 42-605 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Mirosław Brynkus
      Numer telefonu: 501702816
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - tel.: 509432838
      asysta lekarzowi przy zabiegach, dbałość o gabinet, prowadzenie dokumentacji medycznej, wykonywanie zabiegów higienicznych
      StPr/21/0665
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      CAD/CAM, wykonywanie protez, praca przy ceramice
      StPr/21/0666

      sprzątanie pokoi hotelowych i korytarzy
      StPr/21/0663
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      Kontakt z dostawcami i odbiorcami chińskojęzycznymi, dbałość o dostępność towarów u kontrahentów, monitorowanie potrzeb klientów, planowanie, rozliczanie, przygotowywanie raportów, kompletowanie dokumentów, dbałość o ekspozycję towarów, obsługa klientów i kasy fiskalnej
      StPr/21/0664

      Przyjmowanie dostaw i szykowanie towaru do wysyłki, obsługa logistyczna firm kurierskich, organizowanie transportów. Dbanie o prawidłową gospodarkę magazynową i o powierzone mienie. Dbanie o samochody firmowe. Drobne naprawy na terenie firmy. Dbanie o firmowy ogród (koszenie, plewienie, podlewanie), a w okresie zimowym odśnieżanie.
      StPr/21/0661
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Przygotowywanie dokumentacji projektowych z zakresu obiektów użyteczności publicznej.
      StPr/21/0643

      szycie marynarek, żakietów, spodni, bluzek
      StPr/21/0647
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      opieka oraz pomoc w codziennej egzystencji osób starszych
      StPr/21/0626

      prowadzenie spraw kadrowo - płacowych w biurze rachunkowym
      StPr/21/0627

      prace murarskie, elewacje, prace wykończeniowe
      StPr/21/0628
      wynagrodzenie od od 4 000 do 6 000 PLN