Pomocnik montera instalacji tryskaczowych

Miejsce pracy: Opolska 41, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: montaż i demontaż instalacji tryskaczowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 10.06.2021
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziane doświadczenie, możliwość przyuczenia do wykonywania zawodu
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Alicja Markiel MAX - TECH
    Adres: Opolska 41, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu: Mirosława Bula
    Numer telefonu: 327232591
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV; Miejsce pracy: Polska i kraje UE
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    asysta lekarzowi przy zabiegach, dbałość o gabinet, prowadzenie dokumentacji medycznej, wykonywanie zabiegów higienicznych
    StPr/21/0665
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    CAD/CAM, wykonywanie protez, praca przy ceramice
    StPr/21/0666

    sprzątanie pokoi hotelowych i korytarzy
    StPr/21/0663
    wynagrodzenie od 1 489 PLN

    Kontakt z dostawcami i odbiorcami chińskojęzycznymi, dbałość o dostępność towarów u kontrahentów, monitorowanie potrzeb klientów, planowanie, rozliczanie, przygotowywanie raportów, kompletowanie dokumentów, dbałość o ekspozycję towarów, obsługa klientów i kasy fiskalnej
    StPr/21/0664

    Przyjmowanie dostaw i szykowanie towaru do wysyłki, obsługa logistyczna firm kurierskich, organizowanie transportów. Dbanie o prawidłową gospodarkę magazynową i o powierzone mienie. Dbanie o samochody firmowe. Drobne naprawy na terenie firmy. Dbanie o firmowy ogród (koszenie, plewienie, podlewanie), a w okresie zimowym odśnieżanie.
    StPr/21/0661
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Przygotowywanie dokumentacji projektowych z zakresu obiektów użyteczności publicznej.
    StPr/21/0643

    szycie marynarek, żakietów, spodni, bluzek
    StPr/21/0647
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    opieka oraz pomoc w codziennej egzystencji osób starszych
    StPr/21/0626

    prowadzenie spraw kadrowo - płacowych w biurze rachunkowym
    StPr/21/0627

    prace murarskie, elewacje, prace wykończeniowe
    StPr/21/0628
    wynagrodzenie od od 4 000 do 6 000 PLN