Szlifierz konstrukcji stalowych

Miejsce pracy: Sienkiewicza Henryka 47, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: szlifowanie elementów konstrukcji stalowych gotowych i półfabrykatów, przygotowanie materiałów do spawania,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 13.09.2021
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: doświadczenie w branży konstrukcji stalowych, posługiwanie się szlifierą i podstawowymi narzędziami ślusarskimi, dokładność, skrupulatność,
    Pracodawca: ASERO INDUSTRIAL SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    Adres: Sienkiewicza Henryka 47, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląsk
    Osoba do kontaktu: Karolina Biskup
    Numer telefonu: 798451610
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    ręczne prace ziemne, sadzenie roślin, koszenie, grabienie
    StPr/21/1063
    wynagrodzenie od od 20 PLN

    załadunek i rozładunek samochodu dostawczego na podstawie dokumentów magazynowych i FV, utrzymanie czystości w pojeździe
    StPr/21/1064
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    spawanie, pomoc przy produkcji, montaż ogrodzeń w terenie
    StPr/21/1054

    prowadzenie baz geodezyjnych, prowadzenie spraw związanych z aktualizacją treści mapy zasadniczej,
    StPr/21/1050
    wynagrodzenie od od 3 000 do 3 200 PLN

    prowadzenie magazynu mat. budowlanych i narzędzi, magazynu środków czystości, mundurowego, depozytu rzeczy własnych osadzonych, pełnienie obowiązków szefa kuchni zgodnie z załącznikiem
    StPr/21/1046
    wynagrodzenie od od 3 703 PLN

    prowadzenie sekretariatu PZOFO, rejestr pism przychodzących i wychodzących, prowadzenie rej. zamówień pubicznych, sporządzanie inf. ZUS ERP - 7
    StPr/21/1038
    wynagrodzenie od od 2 700 PLN

    wykonywanie masażu oraz ćwiczeń usprawniających, obsługa urządzeń do ćwiczeń
    StPr/21/1035
    wynagrodzenie od od 3 000 do 3 300 PLN

    usprawnianie pensjonariuszy
    StPr/21/1036
    wynagrodzenie od od 3 300 do 3 600 PLN

    utrzymanie, konserwacja i remont instalacji elektrycznej oraz maszyn produkcyjnych
    StPr/21/1034

    fakturowanie
    StPr/21/1037
    wynagrodzenie od od 2 800 do 3 500 PLN