Ogrodnik

Miejsce pracy: Widokowa 97, 42-612 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: ręczne prace ziemne, sadzenie roślin, koszenie, grabienie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.10.2021
Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Ogrodnik terenów zieleni (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 1)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: pożądana praktyka ogrodnicza - nie konieczna
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: OGRODY ALDONY ALDONA WISNIEWSKA
      Adres: Widokowa 97, 42-612 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Aldona Wisniewska
      Numer telefonu: 609170379
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, inny - SMS
      Możliwe formy zatrudnienia to: zlecenie, umowa o pracę, b2b. Prowadzenie KPiR i Ewidencji Przychodów, kontakt z klientami, sporządzanie zestawień i wniosków dla klienta
      StPr/21/1204
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Możliwe formy zatrudnienia to: zlecenie, umowa o pracę, b2b. Wyliczanie wynagrodzeń oraz sporządzanie rozliczeń podatku dochodowego dla osób zatrudnionych, sporządzanie rozliczeń ZUS, sporządzanie zestawień i wniosków dla klienta
      StPr/21/1205
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      obsługa maszyn do obróbki drewna lub pomocnik w obsłudze maszyn do obróbki drewna
      StPr/21/1203
      wynagrodzenie od od 4 000 do 6 000 PLN

      gipsowanie, kafelkowanie, malowanie,
      StPr/21/1208
      wynagrodzenie od od 20 PLN

      Zgodnie z ogłoszeniem o naborze na str.: www.bip.tarnowskiegory.pl, zakładka oferty pracy.
      StPr/21/1200
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      realizowanie zamówień klientów w zakresie zatrudniania pracowników, przygotowywanie ogłoszeń rekrutacyjnych, prowadzenie selekcji i rekrutacja pracowników z Ukrainy, koordynacja przyjazdów,
      StPr/21/1201
      wynagrodzenie od od 1 400 PLN

      StPr/21/1195
      wynagrodzenie od od 3 400 PLN

      naprawy, remonty i prace konserwacyjne obrabiarek różnego typu,
      StPr/21/1181
      wynagrodzenie od od 4 200 PLN

      obróbka skrawaniem, obsługa obrabiarek,
      StPr/21/1182
      wynagrodzenie od od 3 850 PLN

      bieżaca obsługa produkcji, przewożenie detali, drobne prace ślusarskie,
      StPr/21/1183
      wynagrodzenie od od 3 800 PLN