Pomocnik montera instalacji tryskaczowych

Miejsce pracy: Opolska 41, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: montaż instalacji tryskaczowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 07.10.2021
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziane doświadczenie,
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Alicja Markiel MAX - TECH
    Adres: Opolska 41, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu: Mirosława Bula
    Numer telefonu: 327232591
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV: Miejsce pracy: Polska i kraje UE
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Możliwe formy zatrudnienia to: zlecenie, umowa o pracę, b2b. Prowadzenie KPiR i Ewidencji Przychodów, kontakt z klientami, sporządzanie zestawień i wniosków dla klienta
    StPr/21/1204
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    Możliwe formy zatrudnienia to: zlecenie, umowa o pracę, b2b. Wyliczanie wynagrodzeń oraz sporządzanie rozliczeń podatku dochodowego dla osób zatrudnionych, sporządzanie rozliczeń ZUS, sporządzanie zestawień i wniosków dla klienta
    StPr/21/1205
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    obsługa maszyn do obróbki drewna lub pomocnik w obsłudze maszyn do obróbki drewna
    StPr/21/1203
    wynagrodzenie od od 4 000 do 6 000 PLN

    gipsowanie, kafelkowanie, malowanie,
    StPr/21/1208
    wynagrodzenie od od 20 PLN

    Zgodnie z ogłoszeniem o naborze na str.: www.bip.tarnowskiegory.pl, zakładka oferty pracy.
    StPr/21/1200
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN

    realizowanie zamówień klientów w zakresie zatrudniania pracowników, przygotowywanie ogłoszeń rekrutacyjnych, prowadzenie selekcji i rekrutacja pracowników z Ukrainy, koordynacja przyjazdów,
    StPr/21/1201
    wynagrodzenie od od 1 400 PLN

    StPr/21/1195
    wynagrodzenie od od 3 400 PLN

    naprawy, remonty i prace konserwacyjne obrabiarek różnego typu,
    StPr/21/1181
    wynagrodzenie od od 4 200 PLN

    obróbka skrawaniem, obsługa obrabiarek,
    StPr/21/1182
    wynagrodzenie od od 3 850 PLN

    bieżaca obsługa produkcji, przewożenie detali, drobne prace ślusarskie,
    StPr/21/1183
    wynagrodzenie od od 3 800 PLN