Operator maszyn do obróbki drewna

Miejsce pracy: Nakielska 9-11, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: obsługa maszyn do obróbki drewna lub pomocnik w obsłudze maszyn do obróbki drewna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 25.10.2021
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania dodatkowe
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, kierunek: stolarz
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wskazane doświadczenie w obróbce drewna, istnieje możliwość przyuczenia stanowiskowego,
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Kamil Cenula Tajga
    Adres: Szkolna 49, 42-622 Orzech, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu: Kamil Cenula
    Numer telefonu: 601785552
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    pakowanie zamówień klientów, prawidłowe oznakowanie przesyłek, przyjmowanie towaru,
    StPr/21/1313
    wynagrodzenie od od 2 800 do 3 010 PLN

    cięcie drzew i krzewów, koszenie i regeneracja trawników, wykonywanie prac agrotechnicznych
    StPr/21/1314
    wynagrodzenie od od 19,7 PLN

    wykonywanie mebli na podstawie projektu, wycinanie i składanie elementów meblowych, transport oraz montaż mebli u klientów,
    StPr/21/1312
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    praca na metalu, w dziale ceramiki
    StPr/21/1347
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    wykonywanie robót pomocniczych, montaż instalacji wod.-kan., centralnego ogrzewania, instalacji gazowych
    StPr/21/1305
    wynagrodzenie od od 4 500 do 6 000 PLN

    obsługa obcokrajowców w imporcie i eksporcie, czytanie i tłumaczenie dokumentów z krajów trzecich,
    StPr/21/1306

    przygotowanie potraw zgodnie z aktualną kartą dań, wprowadzanie nowych dań regionalnych,
    StPr/21/1309
    wynagrodzenie od od 3 900 PLN

    sprzątanie pomieszczeń, mycie podłogi, wynoszenie śmieci, odkurzanie, ścieranie kurzu z mebli, mycie sanitariatów,
    StPr/21/1310
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN

    wspomaganie Naczelnika Wydziału Edukacji w zarządzaniu i nadzorze nad realizacją zadań oraz pracą poszczególnych pracowników w celu prawidłowego funkcjonowania Wydziału; koordynowanie spraw związanych z ewidencją niepublicznych szkół i placówek oraz spraw w zakresie finansowania niepublicznych szkół i placówek; bieżące weryfikowanie danych, w tym do bazy Systemu Informacji Oświatowej; sporządzanie materiałów i analiz z dziedziny oświat dla organów powiatu; współpraca z organami nadzoru pedagogicznego w zakresie określonym w przepisach prawa oświatowego i wykonywanie zaleceń Kuratora Oświaty; koordynowanie spraw związanych z planowaniem zadań naborowych do szkół ponadgimnazjalnych Powiatu oraz nadzorowanie przebiegu procesu elektronicznej rekrutacji; analizowanie arkuszy organizacyjnych szkół i placówek oświatowych w zakresie zgodności z obowiązującym prawem oświatowym; koordynowanie spraw dotyczących szkolnictwa specjalnego oraz kierowania nieletnich do młodzieżowych ośrodków wychowawczych oraz młodzieżowych ośrodków socjoterapii; koordynowanie przygotowania projektów informacji o stanie realizacji zadań oświatowych.
    StPr/21/1303
    wynagrodzenie od od 5 000 do 5 500 PLN

    prace zewnętrzne, wznoszenie budynków
    StPr/21/1299
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN