Pracownik wykończeń budowlanych

Miejsce pracy: 42-680 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: gipsowanie, kafelkowanie, malowanie,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 25.10.2021
Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Zawód:
    • Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie* (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 1)
      Wymagania dodatkowe
      Uprawnienia:
      • Prawo jazdy kat. B
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: ELEKTRO-GRAT JERZY RINKE
        Adres: 42-680 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
        Osoba do kontaktu: Patryk Rinke
        Numer telefonu: 512273764
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        prasowanie spodni damskich
        StPr/21/1297
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN

        nadzorowanie spraw związanych z prowadzeniem zasobu nieruchomości Skarbu Państwa i Powiatu oraz gospodarowanie tym zasobem; nadzorowanie ustalania wysokości i terminów wnoszenia opłat z tytułu użytkowania wieczystego, użytkowania, trwałego zarządu, najmu i dzierżawy nieruchomości; nadzorowanie postępowań administracyjnych z zakresu działania Wydziału określonego w regulaminie organizacyjnym Starostwa; nadzorowanie prac związanych z regulacją stanów prawnych nieruchomości, wydawaniem zgód na podziały geodezyjne i wieczystoksięgowe w odniesieniu do nieruchomości Skarbu Państwa oddanych w użytkowanie wieczyste; nadzorowanie postępowań związanych z opiniowaniem wniosków uwłaszczeniowych.
        StPr/21/1291
        wynagrodzenie od od 5 000 do 5 500 PLN

        naprawa urządzeń agd oraz ekspresów profesjonalnych, utrzymanie magazynu części oraz sprzętu, obsługa klienta , odbieranie telefonów i przyjmowanie zgłoszeń, wystawianie fv,
        StPr/21/1293
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        czuwanie nad procesem produkcyjnym, sprawdzanie jakości wytwarzanych towarów, bieżące uzupełnienie dokumentacji dot. produkcji
        StPr/21/1294
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        wykonywanie prac lakierniczych, prace przygotowawcze, obsługa maszyn i urządzeń, bieżące uzupełnianie dokumentacji dot. produkcji
        StPr/21/1295
        wynagrodzenie od od 3 600 PLN

        prace przygotowawcze, przygotowanie powierzchni, możliwe przyuczenie do zawodu,
        StPr/21/1296

        Zgodnie z ogłoszeniem o naborze na str.: www.bip.tarnowskiegory.pl, zakładka oferty pracy.
        StPr/21/1289
        wynagrodzenie od od 3 400 PLN

        wystawianie i archiwizowanie dokumentów księgowych
        PSZ-ZOPS/31768132
        wynagrodzenie od od 2 800

        Montaż instalacji elektrycznychy i fotowoltaicznych
        StPr/21/0613
        wynagrodzenie od od 3 500 do 6 000 PLN

        StPr/21/0612