Inżynier budowy - monter pracownik budowalny

Miejsce pracy: 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: montaż instalacji ogrzewania elektrycznego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.12.2021
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
    Język:
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • Prawo jazdy kat. B
        Wymagania dodatkowe
        Wykształcenie:
        • wyższe (w tym licencjat), techniczne
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: mile widziane doświadczenie, umiejętność obsługi komputera
          Pracodawca: "UNIMAX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
          Adres: Opatowicka 106, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
          Osoba do kontaktu: Gabriela Leopold
          Numer telefonu: 322840302
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
          pakowanie zamówień klientów, prawidłowe oznakowanie przesyłek, przyjmowanie towaru,
          StPr/21/1313
          wynagrodzenie od od 2 800 do 3 010 PLN

          cięcie drzew i krzewów, koszenie i regeneracja trawników, wykonywanie prac agrotechnicznych
          StPr/21/1314
          wynagrodzenie od od 19,7 PLN

          wykonywanie mebli na podstawie projektu, wycinanie i składanie elementów meblowych, transport oraz montaż mebli u klientów,
          StPr/21/1312
          wynagrodzenie od od 2 800 PLN

          praca na metalu, w dziale ceramiki
          StPr/21/1347
          wynagrodzenie od od 4 000 PLN

          wykonywanie robót pomocniczych, montaż instalacji wod.-kan., centralnego ogrzewania, instalacji gazowych
          StPr/21/1305
          wynagrodzenie od od 4 500 do 6 000 PLN

          obsługa obcokrajowców w imporcie i eksporcie, czytanie i tłumaczenie dokumentów z krajów trzecich,
          StPr/21/1306

          przygotowanie potraw zgodnie z aktualną kartą dań, wprowadzanie nowych dań regionalnych,
          StPr/21/1309
          wynagrodzenie od od 3 900 PLN

          sprzątanie pomieszczeń, mycie podłogi, wynoszenie śmieci, odkurzanie, ścieranie kurzu z mebli, mycie sanitariatów,
          StPr/21/1310
          wynagrodzenie od od 18,3 PLN

          wspomaganie Naczelnika Wydziału Edukacji w zarządzaniu i nadzorze nad realizacją zadań oraz pracą poszczególnych pracowników w celu prawidłowego funkcjonowania Wydziału; koordynowanie spraw związanych z ewidencją niepublicznych szkół i placówek oraz spraw w zakresie finansowania niepublicznych szkół i placówek; bieżące weryfikowanie danych, w tym do bazy Systemu Informacji Oświatowej; sporządzanie materiałów i analiz z dziedziny oświat dla organów powiatu; współpraca z organami nadzoru pedagogicznego w zakresie określonym w przepisach prawa oświatowego i wykonywanie zaleceń Kuratora Oświaty; koordynowanie spraw związanych z planowaniem zadań naborowych do szkół ponadgimnazjalnych Powiatu oraz nadzorowanie przebiegu procesu elektronicznej rekrutacji; analizowanie arkuszy organizacyjnych szkół i placówek oświatowych w zakresie zgodności z obowiązującym prawem oświatowym; koordynowanie spraw dotyczących szkolnictwa specjalnego oraz kierowania nieletnich do młodzieżowych ośrodków wychowawczych oraz młodzieżowych ośrodków socjoterapii; koordynowanie przygotowania projektów informacji o stanie realizacji zadań oświatowych.
          StPr/21/1303
          wynagrodzenie od od 5 000 do 5 500 PLN

          prace zewnętrzne, wznoszenie budynków
          StPr/21/1299
          wynagrodzenie od od 3 500 PLN