Zamknij

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: - Pakowanie i przygotowanie do wysyłki paczek o dużych gabarytach; - Rozkładanie paczek na półkach magazynowych; - Dbanie o ład i porządek na magazynie; - Praca dwuzmianowa.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 26.01.2022
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • pracownik magazynu
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: dobra organizacja pracy własnej, dobra sprawność fizyczna
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Towarowa 1, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Pośrednik pracy
      Numer telefonu: 322855038
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Wymagane skierowanie z PUP
      prace ogrodnicze, obsługa sprzętu - kosiarki, kosy spalinowe, wertykulatory, piły spalinowe,
      StPr/22/0057
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      Zgodnie z ogłoszeniem o naborze na str.: www.bip.tarnowskiegory.pl, zakładka oferty pracy.
      StPr/22/0054
      wynagrodzenie od od 3 250 PLN

      StPr/22/0053

      prace budowlane
      StPr/22/0055

      protokołowanie na rozprawach, rozpisywanie terminów sesji, wykonywanie zarządzeń sędziów,
      StPr/22/0047

      obsługa kasy fiskalnej, obsługa lottomatu, wykładanie towaru, usługi (rachunki, startery, itd.),
      StPr/22/0049
      wynagrodzenie od od 19,7 PLN

      utrzymanie, konserwacja i remont instalacji elektrycznej oraz maszyn produkcyjnych
      StPr/22/0050
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      StPr/22/0038

      - Pakowanie i przygotowanie do wysyłki paczek o dużych gabarytach; - Rozkładanie paczek na półkach magazynowych; - Dbanie o ład i porządek na magazynie; - Praca dwuzmianowa.
      StPr/22/0037

      praca przy piecu oraz przy stole piekarskim
      StPr/22/0040
      wynagrodzenie od od 3 500 do 4 000 PLN