Zamknij

Pracownik budowlany

Miejsce pracy: Batalionów Chłopskich 2, 42-680 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: prace ogólnobudowlane przy użyciu narzędzi ręcznych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 25.05.2020
Wynagrodzenie brutto: 18 - 20 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Zawód:
    • Pomocniczy robotnik budowlany (wymagany staż - lata: 1)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: umiejętności ogólnobudowlane,
      Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNO-MONTAŻOWE "KZ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: Batalionów Chłopskich 2, 42-680 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląsk
      Osoba do kontaktu: Karolina Mainka
      Numer telefonu: 323843225
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      opieka nad Mieszkańcami DPS, karmienie, pielęgnowanie, pomoc w czynnościach pielęgnacyjnych i fizjologicznych, wsadzania na wózki, dbanie o stan czystości odzieży Mieszkańca, dowożenie do stołówki, przygotowanie i dowożenie Mieszkańców na terapię zajęciową oraz do sali rehabilitacji, czuwanie nad bezpieczeństwem itp.
      StPr/20/0427
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      prowadzenie biura, fakturowanie, marketing, wysyłanie ofert
      StPr/20/0423

      odbiór dokumentów do zniszczenia, dostawy materiałów, załadunek, rozładunek
      StPr/20/0424

      obsługa urządzeń i narzędzi ogrodniczych, budowlanych; prace ziemne, brukarskie
      StPr/20/0419

      praca biurowa w dziale Ewidencji i Świadczeń, praca biurowa w Dziale Instrumentów Rynku Pracy,
      StPr/20/0421
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      składanie konstrukcji aluminiowych
      StPr/20/0422

      znajomość rysunku technicznego; umiejętność lakierowania, konstrukcji mebli;
      StPr/20/0412
      wynagrodzenie od 4 200 - 4 400 PLN

      obsługa wypalarki plazmowo-tlenowej
      StPr/20/0413
      wynagrodzenie od 18 - 20 PLN

      praca na wywrotce (teren woj. śląskiego)
      StPr/20/0340
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      przewożenie materiałów i zaopatrzenia na budowy
      StPr/20/0408
      wynagrodzenie od od 17 PLN