Zamknij

Elektromonter

Miejsce pracy: 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: montaż, konserwacja, naprawa instalacji elektrycznych wew. i zew., bieżące utrzymanie tech. budynku i instalacji
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.06.2020
Wynagrodzenie brutto: 22 - 23 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, elektryczne
    Zawód:
    • Elektromonter instalacji elektrycznych (wymagany staż - lata: 4)
      Uprawnienia:
      • Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
        Wymagania dodatkowe
        • Prawo jazdy kat. B
        • Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: miejsce pracy: Tarnowskie Góry
          Pracodawca: "REWITAL - SERWIS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
          Adres: Woźniaka Karola ks. mjr. 7, 40-389 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
          Osoba do kontaktu: Joanna Niemczyk
          Numer telefonu: 322099952
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
          prowadzenie zajęć, opieka nad dziećmi w wieku przedszkolnym,
          StPr/20/0442
          wynagrodzenie od od 2 600 PLN

          prace związane z termomodernizacją budynków
          StPr/20/0441
          wynagrodzenie od od 4 500 PLN

          praca na produkcji przy montażu palet oraz skrzyniopalet, obsługa narzędzi (po krótkim przeszkoleniu), kontrola jakości produktu, prace porządkowe na stanowisku pracy, montowanie elementów i podzespołów z drewna i tworzyw drzewnych oraz odpowiednich akcesoriów.
          StPr/20/0443
          wynagrodzenie od do 17 PLN

          praca z rodzinami przeżywającymi trudności opiekuńczo-wychowawacze w ramach Powiatowego Centrum Usług Społecznych, więcej informacji na stronie: www.bip.pcpr.tarnogorski.pl
          StPr/20/0440
          wynagrodzenie od od 3 100 PLN

          wykonywanie instalacji grzewczych i sanitarnych
          StPr/20/0437
          wynagrodzenie od od 3 500 PLN

          wykonywanie instalacji grzewczych, instalacji wod.- kan.,
          StPr/20/0438
          wynagrodzenie od od 4 800 PLN

          opieka nad Mieszkańcami DPS, karmienie, pielęgnowanie, pomoc w czynnościach pielęgnacyjnych i fizjologicznych, wsadzania na wózki, dbanie o stan czystości odzieży Mieszkańca, dowożenie do stołówki, przygotowanie i dowożenie Mieszkańców na terapię zajęciową oraz do sali rehabilitacji, czuwanie nad bezpieczeństwem itp.
          StPr/20/0427

          prowadzenie biura, fakturowanie, marketing, wysyłanie ofert
          StPr/20/0423

          odbiór dokumentów do zniszczenia, dostawy materiałów, załadunek, rozładunek
          StPr/20/0424

          obsługa urządzeń i narzędzi ogrodniczych, budowlanych; prace ziemne, brukarskie
          StPr/20/0419