Zamknij

Kierowca kat. C+E

Nr oferty: StPr/20/0340Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Miejsce pracy: 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: praca na wywrotce (teren woj. śląskiego)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 22.05.2020
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania dodatkowe
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: prawo jazdy kat.C+E
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Usługi Transportowe Mroziński Szymon
    Adres: 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 602-628-422
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: dokumenty aplikacyjne
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    znajomość rysunku technicznego; umiejętność lakierowania, konstrukcji mebli;
    StPr/20/0412
    wynagrodzenie od 4 200 - 4 400 PLN

    obsługa wypalarki plazmowo-tlenowej
    StPr/20/0413
    wynagrodzenie od 18 - 20 PLN

    poszukiwanie samochodów na sprzedaż, weryfikacja stanu mechanicznego i negocjacja cen, zakup i odsprzedaż tych samochodów (głównie do Gruzji)
    StPr/20/0409
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    praca na wywrotce (teren woj. śląskiego)
    StPr/20/0340
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    przewożenie materiałów i zaopatrzenia na budowy
    StPr/20/0408
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    prace śląsarskie z użyciem narzędzi ręcznych
    StPr/20/0402

    prace ogólnobudowlane przy użyciu narzędzi ręcznych
    StPr/20/0401

    montaż, konserwacja, naprawa instalacji elektrycznych wew. i zew., bieżące utrzymanie tech. budynku i instalacji
    StPr/20/0403
    wynagrodzenie od 22 - 23 PLN

    wykonywanie pracy wod.-kan., C.O. i gazowych, zapewnienie prawidłowego funkcjonowania ww. instalacji
    StPr/20/0404
    wynagrodzenie od 21 - 22 PLN

    prowadzenie uproszczonej księgowości,
    StPr/20/0394