Zamknij

Samodzielny stolarz budowlany

Miejsce pracy: Zagórska 167, 42-680 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: znajomość rysunku technicznego; umiejętność lakierowania, konstrukcji mebli;
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.06.2020
Wynagrodzenie brutto: 4 200 - 4 400 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, inne, kierunek: stolarz
    Zawód:
    • Stolarz* (wymagany staż - lata: 2)
      Język:
      • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: umiejętności: obróbka płyty wiórowej, laminowanej; obróbka elementów z drewna; samodzielność;
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: DEGESPO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Adres: Romanowicza Tadeusza 5/LU5, 30-702 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie
        Osoba do kontaktu: Monika Lempart
        Numer telefonu: 124469321
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
        opieka nad Mieszkańcami DPS, karmienie, pielęgnowanie, pomoc w czynnościach pielęgnacyjnych i fizjologicznych, wsadzania na wózki, dbanie o stan czystości odzieży Mieszkańca, dowożenie do stołówki, przygotowanie i dowożenie Mieszkańców na terapię zajęciową oraz do sali rehabilitacji, czuwanie nad bezpieczeństwem itp.
        StPr/20/0427
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        prowadzenie biura, fakturowanie, marketing, wysyłanie ofert
        StPr/20/0423

        odbiór dokumentów do zniszczenia, dostawy materiałów, załadunek, rozładunek
        StPr/20/0424

        obsługa urządzeń i narzędzi ogrodniczych, budowlanych; prace ziemne, brukarskie
        StPr/20/0419

        praca biurowa w dziale Ewidencji i Świadczeń, praca biurowa w Dziale Instrumentów Rynku Pracy,
        StPr/20/0421
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        składanie konstrukcji aluminiowych
        StPr/20/0422

        znajomość rysunku technicznego; umiejętność lakierowania, konstrukcji mebli;
        StPr/20/0412
        wynagrodzenie od 4 200 - 4 400 PLN

        obsługa wypalarki plazmowo-tlenowej
        StPr/20/0413
        wynagrodzenie od 18 - 20 PLN

        praca na wywrotce (teren woj. śląskiego)
        StPr/20/0340
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        przewożenie materiałów i zaopatrzenia na budowy
        StPr/20/0408
        wynagrodzenie od od 17 PLN