Zamknij
REKLAMA

Dlaczego szczoteczki soniczne Oclean są tak popularne?

13:46, 08.07.2021 | materiały patnera

Jeszcze niedawno największą popularnością cieszyły się szczoteczki elektryczne. Dzisiaj już jednak zastępują je inteligentniejsze rozwiązania, czyli szczoteczki soniczne Xiaomi od submarki Oclean, które są coraz częściej wybierane przez Polaków. Jej pozycja w dużej mierze wynika z ogromnego zainteresowania zakupami na portalach aukcyjnych. Obecnie Oclean oferuje mnóstwo innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Dowiedz się więcej!

Oclean i jej innowacje technologiczne

Szczoteczki Oclean uwielbiane są przede wszystkim dlatego, że firma postanowiła pominąć opatentowaną już technologię szczoteczek elektrycznych do zębów i przeprowadzić własne badania. Zgromadziła przeszło 120 patentów w dziedzinie elektrycznych szczoteczek, więc jak można się domyślić, stała się liderem w tej branży. W zakres jej autorskich rozwiązań wchodzi kilka szczególnych świetnych innowacji takich jak bezszczotkowy silnik z lewitacją magnetyczną, ultradźwiękowa technologia wyciszania z aktywną redukcją szumów i wiele innych!

Zalety szczoteczek sonicznych Oclean

Szczoteczki soniczne mają znacznie więcej zalet niż tradycyjne rozwiązania. Przede wszystkim szczoteczka soniczna Xiaomi wyróżnia się doskonałą mocą czyszcząca. Nie bez znaczenia jest komfort podczas mycia zębów. Oferowane produkty przez Oclean są bardzo delikatne zarówno dla dziąseł, jak i szkliwa zębów. Dodatkowo w szczoteczkach marki Oclean znajduje się bezszczotkowy silnik z lewitacją magnetyczną o maksymalnej prędkości 42 000 obr./min. i momencie obrotowym głowicy szczoteczki na poziomie 220 gf.cm (gram-siła na centymetr). Na uwagę zasługuje również główka szczoteczki, która została stworzona z jedwabnego, diamentowego włosia DuPont z podwójną końcówką.

Dzięki zastosowaniu technologii monitorowania czyszczenia zaniedbywanych stref w jamie ustnej, osoby korzystające z takich szczoteczek, mogą nauczyć się lepiej dbać o swoje zęby, by móc rzadziej odwiedzać gabinet stomatologiczny. Większość produktów jest też oparta na aplikacji na smartfony, która umożliwia monitorowanie martwych stref. Wystarczy otworzyć aplikację na smartfonie, by mieć cały podgląd, jednak nie ukrywajmy - jest to nieco problematyczne. Oclean dba o komfort użytkowników, dlatego pozwala im poznać jakość mycia zębów bez aplikacji. Wszystko to dzięki sześciooosiowemu żyroskopowi i algorytmom, dzięki którym szczoteczka zbiera i analizuje dane, a następnie udostępnia je na ekranie LCD. Taką możliwość dają najlepsze modele od Oclean!

Wiele programów szczotkowania

Wśród pozytywnych aspektów szczoteczek sonicznych Oclean trzeba wspomnieć też o tym, że mają one mnóstwo programów szczotkowania. Zespół ekspertów opracował więcej niż 20 programów, pomiędzy którymi można się przełączać, by móc je np. dopasować do nawyków żywieniowych. Szczególnie istotne jest też to, że szczoteczki soniczne Oclean bardzo cicho pracują! Mają wbudowaną specjalną ultradźwiękową technologię, która aktywnie redukuje szumy. Hałas wytwarzany podczas szczotkowania zębów jest mniejszy niż 45 dB. Jako wisienka na torcie warto wspomnieć o znakomitej baterii i mechanizmie, dzięki którym wystarczy ładować szczoteczkę rzadziej niż co 30 dni!

Nie ulega żadnym wątpliwościom, że inwestycja w szczoteczkę soniczną po prostu się opłaca. Dzięki niej mycie zębów jest dużo dokładniejsze, komfortowe oraz skuteczniejsze!Chcesz zadbać o swoją higienę jamy ustnej na najwyższym poziomie i szczoteczki od Oclean Cię zainteresowały? Koniecznie sprawdź ofertę szczoteczek na stronie: https://oclean.pl

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%