Zamknij
REKLAMA

Jakie taxi Katowice na lotnisko?

15:28, 27.12.2021 | materiały partnera

Wybierając się w podróż służbową lub na wakacje samolotem, częstym problemem jest odpowiednia logistyka. Dojazd do lotniska własnym samochodem może nie być najlepszym rozwiązaniem, zwłaszcza biorąc pod uwagę spore opłaty za parking przy lotnisku. Dlatego w takich chwilach, zaczynasz się zastanawiać, jakie tanie taxi wybrać. Usługi taksówkarskie w Katowicach są szerokie. Wiele korporacji oferuje tanio przejazd, ale czy taryfa zwykłego taxi Katowice jest aż tak atrakcyjna? Oferowane usługi taxi przez Katowice Airport Taxi zapewniają tanie kursy i wygodny, kompleksowy transport na lotnisko, nie tylko na Śląsku.

Wybierasz się na lot? Tylko taxi!

Dla wielu pasażerów lotów, spory problem zawsze stanowi odpowiedni transport na lotnisko. Oczywiście samochód to najwygodniejsza metoda dostania się np. na lotnisko Pyrzowice. Alternatywą jest korzystanie chociażby z komunikacji miejskiej. Ale z drugie strony, nie każdy z nas, ma łatwy dostęp do odpowiedniego przystanku. Zresztą - powiedzmy sobie szczerze - przemieszczenia się po mieście z ogromnymi walizkami, jakie zazwyczaj zabieramy ze sobą, z presją czasu, aby zdążyć na odprawę i w ogólnym stresie związanym z lotem, nie jest zbyt komfortowe.

Jeśli ktoś posiada swój samochód, może również skorzystać z możliwości dojazdu na lotnisko i zostawieniu auta na parkingu lotniskowym. Jednak bardzo często, gdy wylatujemy na dłuższy czas np. 10 czy 14 dni na wakacje, pozostawianie samochodu na parkingu generuje ogromne koszty.

Dobrą opcją są zatem usługi taxi. Wpisując z wyszukiwarkę "tanie taxi Katowice" znajdziemy z pewnością kilka opcji jak Echo Taxi czy Lider Taxi, ale firmy te niekonicznie zapewnią nam dobrą obsługę i korzystny dojazd na lotnisko. Szukając zatem taksówek na lotnisko, dobrze skorzystać z usług firmy stworzonej właśnie w tym celu - Katowice Airport Taxi.

Gdzie jeździmy?

Pierwsze co musimy powiedzieć, to, że taxi katowice Airport nie porusza się jedynie w granicach miasta Katowice. Oczywiście, możesz zamówić wygodny transport z centrum Katowic, ale same Katowice i lotnisko Pyrzowice nie są nasza jedyną destynacją. Działamy także w innych miastach, choć z bazą wypadową w Katowicach. Dzięki temu z lotniska Pyrzowice dostaniesz się w takie miejsca jak Dworce Kolejowe w Gliwicach i Katowicach, na Jasna Górę, do Oświęcimia, Zakopanego, a także na lotniska Kraków oraz Warszawa.

Korzystając z naszych usług, kierowcy mogą realizować też usługi dodatkowe. Usługa door to door zapewnia pomoc kierowców w zniesieniu bagaży i dostarczeniu ich do odprawy, natomiast w opcji Meet & Greet kierowca powita was w terminalu przylotowym, stosowną tabliczką.

Oferta Katowice Airport Taxi i jego zalety

W Katowice Airport Taxi przyjmujemy zlecenia na przejazdy taksówką od klientów indywidualnych, ale zadowoleni będą także klienci biznesowi. Nasza taksówka zabierze Państwa w wybrane miejsca, oferując bezpieczeństwo i komfort - tak istotne w dzisiejszych czasach. Nasze pojazdy są czyste, zadbane oraz dezynfekowane.

Zapewniamy komfortowe przejazdy, konkurencyjne ceny, usługi na najwyższym poziomie, świadczone przez doświadczonych kierowców.

Co więcej - oferujemy naszym klientom całą dobę do dyspozycji i możliwości skorzystania z naszych usług.

Sprawdź koniecznie nasze ceny już dziś i ciesz się bezproblemowym transportem na oraz z lotniska.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%