Zamknij
REKLAMA

Jaki prezent na rocznicę związku? Prezent na rocznicę

08:57, 01.08.2022 | materiał partnera
materiał partnera

Oczywiście, absolutnie każdy z nas wie, że związki należy celebrować i świętować codziennie. To właśnie dzięki docenianiu drugiej osoby związek jest mocny i trwały, jednak większe celebracje z różnych okazji również są bardzo istotne. Niezależnie od tego, czy zbliża się rocznica związku z chłopakiem lub dziewczyną, czy za niedługo świętować będziecie rocznicę ślubu – mały upominek podarowany z miłością zawsze zostanie doceniony przez drugą osobę. Co zatem kupić na rocznicę? W poniższym artykule postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.

Co kupić na rocznicę? Pomysłowy prezent na rocznicę

Podczas świętowania z okazji celebracji naszej miłości zazwyczaj wymieniamy się małymi upominkami. To bardzo miłe otrzymywać i dawać prezenty, jednak dla wielu osób wybór prezentu na rocznicę związku nie jest wcale taki łatwy. Podczas gdy jedni podczas upominkowych łowów czują się jak ryba w wodzie, inni zawsze patrzą na to zadanie z przerażeniem. Nie ma się czego obawiać, ten artykuł powstał z myślą o wszystkich. Oto kilka propozycji uniwersalnych prezentów na rocznicę:

  • Album z waszymi zdjęciami DIY – bardzo prosty i jednocześnie piękny i osobisty prezent, który z pewnością szybko zostanie doceniony, czego najlepszym dowodem są łzy wzruszenia
  • Zaplanowani i zorganizowane romantycznej wycieczki na weekend – to wcale nie musi oznaczać luksusowego wyjazdu. Postaraj się zrobić coś, co zmieści się w twoim budżecie (nawet odpowiednio zorganizowana noc pod namiotem może okazać się świetnym pomysłem)
  • Personalizowany prezent dla drugiej połówki – absolutnie oryginalny, jedyny w swoim rodzaju prezent stworzony z myślą o ukochanej osobie

Tani prezent na rocznicę

Jak już zdążyliśmy wspomnieć wyżej najlepsze upominki to takie stworzone z myślą o naszych ukochanych osobach. Jeśli chcesz sprawić drugiej połówce dużo radości i przyjemności zorganizuj dla niej romantyczny wieczór SPA w zaciszu własnego domu. Aby przygotować taki upominek stwórz kosz drobiazgów, które pomogą się zrelaksować. Oto przykładowy zestaw:

  • zapachowe świece sojowe
  • ulubione wino
  • kula do kąpieli

Zestaw można modyfikować w zależności od możliwości finansowych oraz predyspozycji naszego partnera lub partnerki. Taki upominek jest świetnym rozwiązaniem, ponieważ jest szybki w przygotowaniu oraz nie jest bardzo kosztowny, jednocześnie dając dużo radości.

Personalizowany prezent na rocznicę – kubek z napisem

Prezent na rocznicę związku może być jednocześnie piękny i bardzo praktyczny. Z okazji świętowania kolejnego roku spędzonego razem, stwórz własny, personalizowany kubek z napisem lub grafiką własnego pomysłu. Czasem jedno słowo lub zdanie są w stanie przekazać więcej niż tysiąc słów! Daj swojej drugiej połówce piękny prezent, który stanie się kompanem każdej porannej kawy, pozytywnie nastawiając na nowo rozpoczęty dzień! Kubek z napisem to jednocześnie piękna pamiątka, która pozostanie z wami na kolejne lata spędzone razem. Kubek może być upominkiem samym w sobie, ale może także stać się częścią większego prezentu na rocznicę – wybór należy do ciebie!

Artykuł powstał we współpracy z nadzwyczajnie.pl

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%