Zamknij

Gotuj lepiej i szybciej - płyty indukcyjne Electrolux

15:40, 23.04.2020 | A.G

Każda wolna minuta to dodatkowa chwila na codzienne przyjemności. Z płytami indukcyjnymi Electrolux już samo przyrządzanie posiłków okazuje się być relaksujące, a zastosowanie nowoczesnych rozwiązań pozwoliło dodatkowo skrócić czas przyrządzania potraw. A zaoszczędzony czas? Możesz wykorzystać go na co tylko chcesz! Poznaj najciekawsze funkcje płyt indukcyjnych od szwedzkiej marki Electrolux.

Nowoczesny design w Twojej kuchni

Kuchenne urządzenia szwedzkiej marki Electrolux zostały zaprojektowane tak, by jak najlepiej służyć każdemu z nas. Korzystanie z nich ma być pomocne w codziennym życiu. Urządzenia te wymagają od użytkownika mniej wysiłku, a wszystko to działa na zasadzie intuicyjnych funkcji, które mają zachęcić do pokochania gotowania i odkrywania nowych smaków.

Projektanci kuchennych sprzętów marki Electrolux zadbali o nowoczesny design, wysokiej jakości materiały i estetyczne wykończenia oraz szereg innowacyjnych funkcji, systemów i technologii. Całość ma więc nie tylko walory wizualne charakterystyczne dla skandynawskiego, surowego wzornictwa, ale odznacza się także szwedzką funkcjonalnością i intuicyjnością.

Gotuj bezpiecznie razem z rodziną

Dla młodych rodziców czas spędzany z pociechami jest na wagę złota. Dzieci chętnie towarzyszą w kuchennych obowiązkach, dzięki czemu cała rodzina może wspólnie przygotowywać posiłki. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych, firma Electrolux stworzyła płyty indukcyjne, które nagrzewają tylko naczynia oraz ich zawartość. Garnki mogą oddawać ciepło, ale płyty dalej pozostają bezpieczne w użytkowaniu. Właśnie dlatego warto zaprosić do kuchni dzieci i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem. 

W zgodzie z naturą 

W trosce o środowisko, urządzenia marki Electrolux pozostają bardziej wydajne, jednocześnie zużywając mniej potrzebnej energii. Wykorzystana w płytach technologia indukcyjna ma szczególną zaletę – jest energooszczędna. Może w efektywny sposób wykorzystać i przekazać na podgrzewane naczynie nawet do 90% energii pobranej z sieci – bo oszczędzać można nie tylko jedzenie, ale także prąd.

Oszczędzaj nie tylko czas 

Płyta indukcyjna błyskawicznie reaguje na modyfikacje ustawień wprowadzaną przez użytkownika. Temperatura rośnie bądź maleje chwilę po tym, gdy zdecydujemy się ją zmienić. Szybkość tej funkcji wpływa na zwiększenie energooszczędności używanego urządzenia. Warto się o tym przekonać płacąc rachunki za energię elektryczną, które od tej pory mogą być niższe. Żyj w zgodzie ze środowiskiem i dodatkowo skorzystaj na tym finansowo.

Pomoc w gotowaniu – płyty indukcyjne Electrolux

W zależności od oczekiwań użytkownika, urządzenia Electrolux są w stanie zaspokoić wszelkie potrzeby i dostosować się nawet do wyjątkowych wymagań. Warianty są różne, a każdy powinien  znaleźć coś dla siebie. Jedną z najbardziej pomocnych funckji jest gotowanie wspomagane. Jeżeli nie jesteś pewien, jak przygotować wybraną potrawę, możesz wybrać typ dania oraz stopień wysmażenia, a płyta sama dobierze optymalne ustawienia. Dzięki temu masz pewność, że nawet jeżeli przygotowujesz coś po raz pierwszy, efekt będzie idealny!

Na zawsze można pożegnać się z kipiącymi garnkami i nieestetycznymi śladami po wodzie – będzie tak, jeżeli wybierzemy płytę SenseBoil rozpoznającą moment wrzenia wody. Urządzenie automatycznie zredukuje moc grzania, a my tym samym nie będziemy zmuszeni do ciągłego przecierania powierzchni wilgotną ścierką. Czystość i funkcjonalność w jednym.

Płyt indukcyjnych Sense Pro używają zarówno profesjonalni kucharze, jak i amatorzy kuchennych obowiązków. Jest to w końcu gwarancja pysznych, równo usmażonych dań. Dla tych, którzy nie lubią eksperymentować powstała płyta, która bezprzewodowo komunikuje się z termosondą. 

Zaawansowane funkcje precyzyjnego gotowania

Precyzyjne gotowanie nabiera nowego znacznie – antena umieszczona w termosondzie pozwala kontrolować temperaturę wewnątrz potrawy i na bieżąco dokonywać potrzebnych zmian. Kluczem do smacznego posiłku jest jego odpowiednie sporządzenie, a to zależne jest od utrzymania odpowiednich warunków w trakcie jego gotowania bądź smażenia. 

Kolorowy, dotykowy wyświetlacz został zaprojektowany w taki sposób, aby bez problemu mógł z niego korzystać każdy. Menu występuje w języku polskim, dzięki czemu łatwiej znaleźć i wybrać interesujący nas przepis. Płyta wskaże kolejne kroki i czynności, wedle których należy postępować. Teraz wystarczy tylko cieszyć się pysznym i aromatycznie pachnącym daniem!

wanie nabiera nowego znacznie – antena umieszczona w termosondzie pozwala kontrolować temperaturę wewnątrz potrawy i na bieżąco dokonywać potrzebnych zmian. Kluczem do smacznego posiłku jest jego odpowiednie sporządzenie, a to zależne jest od utrzymania odpowiednich warunków w trakcie jego gotowania bądź smażenia. 

Kolorowy, dotykowy wyświetlacz został zaprojektowany w taki sposób, aby bez problemu mógł z niego korzystać każdy. Menu występuje w języku polskim, dzięki czemu łatwiej znaleźć i wybrać interesujący nas przepis. Płyta wskaże kolejne kroki i czynności, wedle których należy postępować. Teraz wystarczy tylko cieszyć się pysznym i aromatycznie pachnącym daniem!

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop