Zamknij

Prodentik - stomatologia cyfrowa na każdą kieszeń

16:56, 13.05.2020 | materiał partnera

Prodentik jest placówką stomatologiczną, która skupia wszystkie specjalizacje stomatologii.

Postawiliśmy na jakość usług i kluczowe jest dla nas zadowolenie pacjenta. Posiadamy skanery wewnątrzustne, które zastępują standardowy wycisk przy wykonywaniu koron wysokoestetycznych. Bogate zaplecze cyfryzacji pozwala na doskonałą diagnostykę i najwyższy poziom świadczonych usług. Pacjent może zaplanować swoje leczenie protetyczne poprzez ocenę swojej przyszłej pracy. Program do planowania uśmiechu daje niesamowity komfort zarówno lekarzowi jak i pacjentowi.

W swojej ofercie posiadamy:

Stomatologię zachowawczą, chirurgię, protetykę, endodoncję, implantologię.

Ortodoncję nakładkową – tu pacjent nie ma standardowego klejonego aparatu na zęby, ale nosi przeźroczyste nakładki. W dowolnym momencie może te nakładki wyjąć w celu lepszej higieny jamy ustnej. Metoda ta jest innowacyjna i cieszy się powodzeniem na całym świecie

W swojej ofercie posiadamy korony na podbudowie z tlenku cyrkonu. Korony te są bardziej estetyczne niż standardowe korony na podbudowie metalu. Dlaczego? Bo materiał ten jest przezierny, a co za tym idzie, przebija 63% światła, co daje niesamowity efekt kosmetyczny.

Nasza placówka wychodzi naprzeciw pacjentom z lękiem przed wizytą w gabinecie stomatologiczny, więc dodatkowo w swojej ofercie mamy zabiegi w znieczuleniu ogólnym. Pacjent kompleksowo może skorzystać z chirurgii czy też innego leczenia stomatologicznego.

Z okazji otwarcia naszej placówki mamy niesamowite rabaty, do skorzystania z których serdecznie zapraszamy. Co miesiąc będziemy organizować ciekawe akcje promocyjne, które będą dodatkowo ogłaszane na naszej stronie na Facebooku.

Chcemy też pomóc ludziom w ciężkiej sytuacji, więc co jakiś czas będziemy ogłaszać akcję darmowego leczenia dla kilku pacjentów.

Leczenie onkologiczne, takie jak wyłuszczanie zmian onkologicznych czy rekonstrukcja żuchwy u pacjentów, to zabiegi, które nie są standardowo wykonywane w gabinetach. Działamy więc kompleksowo. Nasz pacjent przed oddaniem pracy protetycznej ma wgląd w to, jak ona się tworzy. Cenimy zadowolenie pacjenta i tak chcemy też działać, aby odbudować uzębienie w taki sposób, by przywrócić piękny uśmiech i funkcję jamy ustnej. Wasze zadowolenie jest naszą satysfakcją.

Nie oceniamy pacjenta! Nie pytamy, dlaczego dopiero teraz się zgłasza!

Przywracamy piękny uśmiech zgodny z harmonią.

Systemy komputerowe wspomagające pracę naszych lekarzy i protetyków dają niesamowitą dokładność wykonywanej pracy.

Zapraszamy więc do naszej placówki 7 dni w tygodniu.

Mamy nadzieje, że to właśnie Tobie przywrócimy piękny uśmiech.

www.prodentik.pl

ul. Opolska 1

42-600 Tarnowskie Góry

tel. 512787878

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop