Zamknij

Zegarek pilot od szwajcarskiej marki Glycine

10:54, 15.07.2020 |
Skomentuj

Jeśli marzysz o tym, by posiadać zegarek niezawodny, precyzyjny i wyjątkowo ekskluzywny to Twoje oczekiwania może spełnić szwajcarski majstersztyk od Glycine. Tutaj już na pierwszy rzut oka wysuwa się kunszt oraz wyjątkowa pasja twórcza założycieli marki. Kanony piękna i luksusu zamknięte w czasomierzach Glycine to także ucieleśnienie ducha militariów oraz sił powietrznych, które są bardzo silnie związane z tymi produktami.

Jeśli mówi się, że zegarek charakteryzuje szwajcarska precyzja, to oznacza, że tak właśnie jest. Jeśli dodatkowo prestiżu dodaje połączenie drogi wytwórczej z korzeniami militariów, a także lotnictwa to możemy być pewni, że sięgamy po produkt z najwyższej półki. Takie właśnie są ekskluzywne zegarki Glycine, w których nadzwyczajny kunszt wykonania widoczny jest już na pierwszy rzut oka.

Ekskluzywne zegarki od szwajcarskich mistrzów - Glycine

Nie trzeba być specjalistą w odniesieniu do znajomości czasomierzy, by już na pierwszy rzut oka dojrzeć, że zegarki Glycine, wyróżniają się spośród standardowej oferty produktów.

Kunszt i pomysłowość twórców tych zegarków, rzuca się w oczy już od pierwszego wejrzenia. Wszystkie elementy konstrukcyjne oraz dekoracyjne zegarka, są tak przygotowane, by zachwycać drobiazgowością. Nie ma tutaj miejsca ani na przypadkowe elementy dekoracyjne, ani na niedopasowanie do kontekstu ideologii marki. Wypracowana technologia charakteryzuje się tutaj nie tylko dbałością o najwyższej jakości mechanizmy, ale także troską o nieskazitelną estetykę.

W związku z tym, że marka mocno nawiązuje do jej militarnych oraz lotniczych korzeni, produkty są także synonimem niepowtarzalności, nieco wygórowanych standardów, a także ogromnej renomy. To właśnie przywiązanie do korzeni tradycji, uczyniło z tych produktów innowacyjne, a każda z kolejnych kolekcji, odnajduje się i w odsłonie sportowej, eleganckiej, czy też casualowej, idealnej do pracy.

Więcej o tych zegarkach przeczytasz tutaj: https://modne-zegarki.pl/zegarek-typu-pilot-glycine-airman/

Kto znajdzie w zegarkach Glycine coś dla siebie?

W ofercie marki, znajdziemy zegarki męskie oraz damskie. Wśród produktów pojawiają się wzory nowoczesne, ale wciąż podążające za tradycją. To dość unikalny i ponadczasowy styl, na który może zdecydować się każdy, kto ceni wysoką precyzję. Zegarki dodadzą męskiego pazura i pewności tym, z panów, którzy nie boją się wyzwań, a w życiu sięgają tylko po sukcesy.

Zegarki dodadzą także klasy kobietom eleganckim i nie stroniącym od luksusu. Militarny charakter zegarków sprawi, że wizerunek każdej kobiety będzie także odbierany z konieczną do zajmowanego przez nią stanowiska powagą.

Jakie zegarki Glycine mamy do dyspozycji?

Eugene Meylan, założyciel marki, był znany w zegarmistrzostwie już w 1910 roku. Swoją firmę produkującą zegarki otworzył w 1914 r w Bienne, mieście będącym granicą kantonów niemieckiego, francuskiego i włoskiego. Z jego początkowego dziedzictwa pozostało wiele, a dziś zegarki Glycine dzielą się na kilka serii:

„Airman” to flagowa linia zegarków; ich koncepcja narodziła się już w 1953 roku na pokładzie samolotu DC4, lecącego z Bangkoku w Tajlandii do Kalkuty. Autorzy projektu dołożyli wszelkich starań, by zegarek zachwycał perfekcją, dlatego „Airman” szybko zdobył uznanie pilotów i pasjonatów zegarmistrzostwa na całym świecie, a w późniejszych latach także armii amerykańskiej (US Air Force). 

„Classic”, czyli zegarki stworzone dla ludzi sukcesu. zostały stworzone dla ludzi sukcesu. Czasomierze, posiadają w swoich wnętrzach precyzyjne szwajcarskie mechanizmy automatyczne i kwarcowe. Zegarki są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, występują także na cielęcych skórzanych paskach bądź meshowych bransoletach. Zegarki wchodzące w skład kolekcji „Classic” posiadają tarcze ze szlifem słonecznym, który zapewnia im jeszcze bardziej ekskluzywny wygląd. 

„Combat”, początki tego modelu datuje się na wczesne lata 60. XX wieku. Najbardziej znanym zegarkiem w tej linii jest „Combat 6”, utrzymany w militarnym stylu. Combat cechuje się wyrafinowanym designem doprawionym wieloma imponującymi szczegółami.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA