Zamknij

Długopisy reklamowe z logo firmy. Uważaj na te połączenia kolorów

09:26, 29.10.2020 | A.G
Skomentuj

Długopisy reklamowe to bardzo funkcjonalne gadżety, które świetnie sprawdzają się w promocji biznesu. Każdy produkt może być oznakowany logotypem marki i wykorzystany w wielu sytuacjach, dzięki czemu akcesoria przyczyniają się do reklamowania firmy na szeroką skalę. Nowoczesne metody drukowania umożliwiają stworzenie na długopisach reklamowych grafik w każdym kolorze. Sprawdź, na jakie połączenia barw uważać!

Kolorowe gadżety promocyjne z pewnością przyciągają uwagę. Wielu specjalistów zachęca do tworzenia akcesoriów w krzykliwych barwach, aby zwiększyć rozpoznawalność marki. Jednak nie zawsze jest dobry wybór, zwłaszcza jeśli połączysz ze sobą niewłaściwe kolory. Dowiedz się, czego unikać.

                                                                 Długopis

Kolorowe nadruki na długopisach reklamowych dla firm – metody znakowania

Długopisy reklamowe z kolorowym nadrukiem zdecydowanie wyróżniają się pośród innych gadżetów promocyjnych. Intensywne kolory przyciągają uwagę i sprawiają, że odbiorcy mimowolnie zapamiętują nazwę firmy. Istnieje kilka technik znakowania długopisów reklamowych. Najczęściej wykorzystuje się metody:

  • tampodruku – umożliwia naniesienie nadruku na każdą powierzchnię, zarówno aluminiową, jak i plastikową, dlatego doskonale sprawdza się jako metoda znakowania długopisów reklamowych. Druk jest pełnokolorowy i może mieć dowolną wielkość. Wszystko zależy od pomysłu zleceniodawcy,
  • sitodruku – to drugi najpopularniejszy sposób na kolorowe znakowanie długopisów reklamowych z logo firmy. Nadruk wykonywany tą metodą może powstać tylko na plastikowych powierzchniach, jednak jest niezwykle trwały i odporny na czynniki zewnętrzne.

Grawerunek jest trzecią najpopularniejszą metodą znakowania gadżetów promocyjnych w drukarni OpenGift oferującej długopisy reklamowe. W tym przypadku nadruk nie ma koloru, a na produkcie powstaje odpowiednie wgłębienie. Grawerowanie to doskonały sposób znakowania eleganckich długopisów reklamowych.

                               

                                                             Długopis bambusowy

Jakie kolory wybrać na długopisy reklamowe z logo firmy?

To, jak wyglądają gadżety promocyjne, ma ogromny wpływ na to, jak jest oceniana Twoja marka. Chcesz być postrzegany jako właściciel profesjonalnej i nowoczesnej firmy, która podąża za trendami i nie „zostaje w tyle”? Postaw na odpowiednie połączenia kolorystyczne.

Barwy przedmiotów dostosuj do kolorystyki swojego logo. To bardzo ważne, aby wszystko ze sobą idealnie współgrało. Podczas wybierania palety barw pamiętaj o tym, żeby wybierać kolory:

  • o tej samej temperaturze – ciepłe z ciepłymi, np. czerwony i brązowy, a zimne z zimnymi, np. niebieski i fioletowy,
  • z przeciwnej strony koła barw i niesąsiadujące ze sobą – np. żółty z fioletowym, a czerwony z niebieskim, a nie zielony i niebieski lub czerwony oraz fioletowy,
  • z tej samej rodziny – polega to na łączeniu np. pasteli z pastelami, a nie mocnymi kontrastowymi kolorami lub neonami.

Unikaj zestawień np. bieli ze śmietanką lub szarości z odcieniami cielistymi. Jeśli masz trudność z dobraniem kolorów, to możesz sięgnąć po klasyczne połączenia np. bieli i granatu lub czerni.

Długopisy reklamowe ekologicznejaki kolor nadruku wybrać?

Eko długopisy reklamowe są wykonane z papieru, korka, bambusa lub drewna, dzięki czemu mają wyjątkowy kolor. Zastanawiasz się, jaki kolor nadruku będzie pasować do drewnianych długopisów reklamowych dla firm? W tym przypadku kolorowy napis może powstać tylko za pomocą metody tampodruku.

Do drewnianej obudowy najlepiej będą pasować neutralne kolory, takie jak biel czy zieleń. Świetnie sprawdzi się także granatowy! Zdecydowanie unikaj żółtych, czerwonych lub fioletowych grafik, ponieważ napisy w tych kolorach nie będą dobrze widoczne.

 

(Artykuł partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

marzenaMmarzenaM

0 1

Długopisy reklamowe z logo firmy i wiele innych gadżetów można znaleźć na targach reklamy i poligrafii w Nadarzynie. Byłam już na tych targach kilka razy i zamierzam jechać kolejny raz na początku lutego 2021r. :) 18:21, 29.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA