Zamknij
REKLAMA

Załoga Szkoły Językowej SMILE nagrała świąteczny przebój

08:37, 14.12.2020 | A.G
Skomentuj Na zdjęciu załoga Szkoły Językowej SMILE: Katarzyna Skarwecka, Jakub Nycz, Irena Matula, Simona Pietrzak, Joanna Kowalska, Wanda Miller, Dominika Kubicius, Agata Oswald i Lidia Krauze. Fot. Katarzyna Bryk

Chwytliwa melodia, autorski tekst i pokaźna dawka pozytywnej energii. "Christmas SMILE", czyli świąteczny uśmiech, to tytuł piosenki, która powstała w siedzibie tarnogórskiej szkoły językowej. Warto posłuchać!

- Chcieliśmy podzielić się naszą radością, energią i pasją. Na co dzień jesteśmy zgranym zespołem, którego celem, oprócz przekazywania wiedzy, jest ukazywanie wartości uśmiechu i działanie w duchu psychologii pozytywnej, czyli pracy na zasobach ucznia.

W związku ze szczególnym czasem, w którym się znajdujemy, pragniemy przypomnieć całemu światu o niesamowitej radości związanej z okresem świątecznym. Stąd pomysł na nagranie świątecznej piosenki, nawiązującej do idei, która przyświeca nam od początku działalności szkoły – opowiada Simona Pietrzak, właścicielka Szkoły Językowej SMILE.

Wyzwania podjęli się lektorzy. Tekst napisała Monika Wilson, autorem muzyki jest znany miłośnikom nie tylko lokalnej sceny Jakub Nycz, materiały dydaktyczne przygotowała Agata Oswald, a za montaż i realizację audio odpowiada wieloletni uczeń szkoły Mateusz Wrasidlo oraz przyjaciel szkoły filmowiec Mikołaj Korpok. Efekt końcowy zaprezentowała załoga Szkoły Językowej SMILE.

- Mam świetny zespół, a piosenka zadziwiająco dobrze nam wyszła, jak na osoby, które na co dzień nie śpiewają. Uczymy z pasją, kochamy to, co robimy. Chciałabym, żeby ludzie zobaczyli, ze nauczyciele to ludzie, którzy mają do siebie dystans i kochają dzielić się tym co dobre! - podkreśla Simona Pietrzak.

Szkoła Językowa SMILE w Tarnowskich Górach powstała w 2013 roku, rok później rozpoczęła działalność również w Kaletach. Lektorzy prowadzą zajęcia dla dzieci od 3. roku życia, uczniów szkół podstawowych, młodzieży. Szkoła obsługuje również firmy oraz dorosłych.

Jako Centrum Egzaminacyjne PEARSON'a umożliwia również uzyskanie certyfikatów międzynarodowych.Dużym zainteresowaniem cieszą się także obozy językowo-rozwojowe, organizowane przez załogę Szkoły Językowej SMILE.

(Tekst sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA