Zamknij

Szybkie i wygodne płatności za media dzięki MOJE Usługi

14:12, 12.02.2021 | A.G
Skomentuj

Masz dosyć nieustannego martwienia się o rachunki? Poznaj nowe możliwości, które ułatwią zarządzanie domowym budżetem!

Jak sprawnie zarządzać płatnościami?

Opłacanie rachunków i innych należności finansowych to jedna z najmniej przyjemnych czynności, jakie musimy wykonywać w codziennym życiu. Często gromadzi się ich niezwykle dużo, przez co ciężko pamiętać o konkretnych datach i kwotach. Niestety nie możemy sobie pozwolić na ignorowanie tych kwestii czy nieodpowiednie zarządzanie – brak wniesienia opłat w terminie zazwyczaj liczy się z przykrymi konsekwencjami.

W związku z tym warto notować gdzieś wszelkie swoje zobowiązania, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek. Jak to zrobić, gdy jednocześnie musimy zajmować się dziesiątkami innych spraw? Tutaj z pomocą przychodzi platforma mojeuslugi.pl, która jest w stanie położyć kres wszelkim zmartwieniom związanym z płatnościami.

Szybsze i wygodniejsze płatności za media i nie tylko

Moje Usługi ING to sposób na bardzo komfortowe i przejrzyste pilnowanie wszystkich opłat. Jedną z najprzydatniejszych funkcji jest dodanie do aplikacji zobowiązań finansowych wraz ze wskazaniem na odbiorcę płatności. Możemy przy tym ustalić, które płatności mają być kontrolowane za nas, dzięki czemu z łatwością pozbędziemy się całego stresu związanego z pamiętaniem o dokonaniu opłat w odpowiednim terminie. Wystarczy zerknąć na panel, by dowiedzieć się, co zostało już uiszczone, a co jeszcze nie. Nic prostszego!

Wszystko znajduje się w jednym miejscu, dzięki czemu zarządzanie swoim budżetem staje się znacznie prostsze. To jednak nie koniec zalet – opcji jest naprawdę dużo. Nie musimy ograniczać się jedynie do automatycznego opłacania rachunków za prąd czy wodę. Istnieje możliwość dodania do aplikacji takich opłat jak karnet na siłownię, czesne za naukę czy też koszty związane z edukacją dzieci. W związku z tym możemy obserwować wszystkie swoje wydatki, zwiększając świadomość na temat tego, ile pieniędzy przeznaczamy na konkretne cele, ile jesteśmy w stanie odłożyć na przyszłość i jakie wydatki możemy ograniczyć. Nie jest to zatem jedynie usługa ułatwiająca zarządzanie opłatami, ale także spora pomoc w oszczędzaniu.

Dlaczego warto postawić na Moje Usługi?

Już sama koncepcja wydaje się świetna – twórcy zadbali jednak także o to, by korzystanie z aplikacji było jak najwygodniejsze. Lista zalet jest bardzo długa. Wszystkie zobowiązania finansowe znajdują się w jednym miejscu, a za pomocą jednego kliknięcia możemy w wybranym momencie opłacić dowolną liczbę rachunków. Istnieje także możliwość podpięcia swojej karty płatniczej, a co za tym idzie – ustawienia automatycznych płatności. Posiadacze kart kredytowych mogą dodatkowo skorzystać z możliwości odroczenia zapłaty.

Podsumowując, Moje Usługi to platforma, która zdecydowanie sprawdzi się jako pomoc w kontrolowaniu różnego rodzaju płatności. Spełni także oczekiwania każdej osoby, która chce dokładnie przeanalizować stałe koszty życia i dowiedzieć się, w jakich sferach może je ograniczyć. Wszystko to uzupełnia przejrzysty interfejs, który zdecydowanie zwiększa komfort używania aplikacji.

Świadomość w kwestii swoich wydatków i terminowość w dotrzymywaniu zobowiązań finansowych to podstawy zarządzania swoim budżetem. W związku z tym zarejestrowanie się w Moich Usługach będzie świetną decyzją – to prosty sposób na większą kontrolę nad posiadanymi funduszami. Założenie konta i korzystanie z funkcjonalności platformy jest darmowe, jednak warto pamiętać, że płatności do 6 tysięcy złotych są obciążone prowizją 0,89 złotych. To skromna kwota – zwłaszcza w stosunku do ogromnej wygody, jaką zapewnia to rozwiązanie.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%