Zamknij
REKLAMAGrille ogrodowe - wybierz na Ceneo

Zabawkowa kuchnia pomoże Twojemu dziecku wypracować dobre nawyki

14:41, 12.03.2021 | materiały partnera

Występuje w rozmaitych kształtach i wymiarach, zapewniając wiele przedniej zabawy kolejnym pokoleniom maluchów. Zabawkowa kuchnia dla dzieci, bo o niej mowa, to marzenie niejednego młodego szefa kuchni, stanowiąca gwarancję doskonałej rozrywki dla całej rodziny. Jak sprawić, żeby płynący przy niej czas upływał nie tylko na dobrej zabawie, lecz również na nauce sumienności i odpowiedzialności?

Dlaczego zabawkowa kuchnia dla dzieci cieszy się tak dużą popularnością?

Pełnowymiarowa kuchnia to miejsce, w którym dzieje się magia. Niczym w filmach o przygodach pewnego młodocianego czarodzieja, poszczególne składniki zmieniają swój kształt, zapach i kolor, a cała kuchnia mieni się wyjątkowymi aromatami i tajemniczą aurą. Niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, pozornie niezwiązane ze sobą składniki wkrótce stają się pysznymi miksturami, przygotowanymi przez potężnych czarodziejów – rodziców bądź dziadków.

Dziecięca fascynacja dziejącymi się w kuchni procesami nie jest niczym niezwykłym. Każdy rodzic z pewnością zdaje sobie jednak sprawę, że bliska obecność gorących cieczy czy ostrych sztućców może doprowadzić do oparzenia bądź skaleczenia. Z pomocą przychodzi wówczas zabawkowa kuchnia dla dzieci, która wprowadza najmłodszych w arkana sztuki kulinarnej w sposób bezpieczny i z należytą ostrożnością. 

Zabawkowa kuchnia – czym kierować się przy zakupie?

Na rynku znaleźć można bardzo wiele zróżnicowanych modeli kuchenek dla dzieci. Zdecydowana większość zabawek produkowana jest z drewna bądź plastiku. Poszczególne modele różnią się zastosowanym tworzywem, rozmiarem oraz dołączanymi akcesoriami. Po chwili poszukiwań bez trudu można znaleźć również kuchenki, emitujące właściwe dla kuchni odgłosy i kuchnie. Warto upewnić się, że wybrana zabawkowa kuchnia cechuje się jak największą liczbą akcesoriów.

Wyjątkowe zabawki DIY dla dzieci | Sklep.Habarri.pl

Należy pamiętać również o bardziej przyziemnych kryteriach, takich jak dostępna ilość wolnego miejsca w dziecięcym pokoju oraz cenie wybranego zestawu. Jeśli nie jesteśmy do końca przekonani, że wybrana zabawkowa kuchnia trafi w gusta naszej pociechy, warto postawić na zakup odpowiednio mniejszy i tańszy model.

Czego nauczyć może zabawkowa kuchnia?

Jedną z najważniejszych korzyści, jaką bez wątpienia przyniesie zabawkowa kuchnia dla dzieci, jest przystępna forma nauki zachowania porządku, która zawsze zaczyna się od drobnych czynności, takich jak odkładanie sztućców, garnków i patelni na odpowiednie miejsce czy „posprzątanie” po gotowaniu poprzez przetarcie ściereczką. Nawet najdrobniejsze czynności z pewnością zaprocentują w przyszłości, a troska o utrzymanie czystości błyskawicznie wejdzie dzieciom w nawyk.

Dlaczego warto postawić na zabawkową kuchnię od Habarri?

W sklepach z zabawkami napotkać można na wiele zróżnicowanych modeli kuchenek dla dzieci. Produkty z oferty Habarri to jednak dwie zabawki w cenie jednej – dwustronna konstrukcja, w której zabawkowa kuchnia jest połączona z toaletką do malowania się lub salonem SPA dla zwierzaków domowych. Ze względu na fakt, że zabawki te są zamknięte w kompaktowej walizeczce i należy je samodzielnie złożyć, na najmłodszych czeka dodatkowa zabawa, związana z samodzielnym montażem tej konstrukcji.

Znajdziesz nas pod adresem: ul. Jana Kazimierza 21B lok. U1, 01-248 Warszawa
lub na naszej stronie: Sklep.Habarri.pl

Źródło: Wyjątkowe zabawki DIY dla dzieci | Sklep.Habarri.pl

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMARowerki i zabawki ogrodowe - zobacz ceny
0%