Zamknij
REKLAMAGrille ogrodowe - wybierz na Ceneo

Materace dostępne w Rudzie Śląskiej - jakie są najbardziej popularne?

10:04, 26.03.2021 | A.G
Skomentuj

Czy właśnie stoisz przed wyborem nowego materaca do spania? Jeśli tak, to zapewne zastanawiasz się, jaki model będzie dla Ciebie najlepszy. Większość osób lubi kierować się sugestiami innych użytkowników. Chcesz wiedzieć, jakie materace dostępne w Rudzie Śląskiej są najbardziej popularne? Dowiedz się, na które modele najczęściej stawiają Polacy. Może znajdziesz wśród nich idealny materac dla siebie?

Materace piankowe - dlaczego tak wiele osób je pokochało?

Wiele osób nie wyobraża sobie kupna innego materaca niż model piankowy. Rzeczywiście, ten rodzaj materacy ma wiele zalet. Na pewno można zaliczyć do nich stosunkowo niską cenę. Tutaj jednak przestroga: nie kupuj danego materaca tylko dlatego, że jest tani! Wśród materacy piankowych dostępnych na rynku możesz znaleźć zarówno świetnej jakości modele, jak i takie, które nie wpłyną pozytywnie na jakość Twojego snu. Najlepiej postaw więc na sprawdzoną markę, której produkty zostały już przetestowane przez wielu zadowolonych użytkowników. Zwróć uwagę na przykład na materac Hilding Rumba wykonany z dwóch rodzajów pianek - wysokoelastycznej i termoelastycznej. Dlaczego materace piankowe cieszą się tak dużą popularnością? Poza wspomnianą już ceną, pianka jest lekka i zapewnia dobrą wentylację. Doskonale dostosowuje się do kształtu ciała i zapewnia wysoki poziom komfortu - a to właśnie na tym najbardziej zależy większości użytkowników. Wysokiej jakości piankowe materace dostępne w Rudzie Śląskiej mogą spełnić również Twoje oczekiwania! Zobacz materace online na Materacerudaslaska.pl i znajdź idealny model dla siebie.

                                  

Materace sprężynowe - tradycja w parze z nowoczesnością

Wśród najpopularniejszych materacy zaszczytne miejsce zajmują modele sprężynowe. Pierwszy materac sprężynowy pojawił się na rynku już na początku lat 30. ubiegłego wieku i od tego czasu cieszy się niesłabnącą popularnością. Co ciekawe, aż 2/3 sprzedawanych obecnie materacy to właśnie modele sprężynowe. Jak widać, wiele osób jest przywiązanych do tradycji! Wcale jednak nie znaczy to, że materace sprężynowe to przeżytek. Ich konstrukcja została udoskonalona, a zastosowanie najnowszych technologii pozwoliło stworzyć materace o wyjątkowych właściwościach. Dlaczego Polacy tak bardzo upodobali sobie materace sprężynowe? Przede wszystkim są to produkty uniwersalne. Na rynku dostępne są rozmaite warianty materacy sprężynowych, które różnią się od siebie twardością. Niemal każdy może więc znaleźć idealny model dla siebie! Najchętniej wybierane są materace kieszeniowe, których sprężyny są ukryte w osobnych kieszonkach i działają niezależnie od siebie. Dla przykładu materac Hilding Pasodoble posiada 7 stref twardości, które zapewniają odpowiednie podparcie dla poszczególnych partii ciała użytkownika.

Jaka twardość materacy jest najczęściej wybierana?

Wiesz już, jakie rodzaje materacy są w Polsce najpopularniejsze. Ale co powiedzieć o twardości? Na rynku można znaleźć zarówno miękkie modele oznaczone jako H1, jak i materace bardzo twarde - H4. Najpopularniejszym stopniem twardości materacy jest H2. Najwięcej Polaków wybiera więc materace średnio twarde, odpowiednie dla osób, których waga plasuje się pomiędzy 40 a 80 kg. Twardość H2 jest optymalna i uniwersalna. Zapewnia komfortową miękkość i dopasowanie do ciała, a jednocześnie jest zdrowa dla kręgosłupa. Pamiętaj jednak, że dobór materaca to indywidualna sprawa. Weź pod uwagę swoje potrzeby i preferencje, a wtedy znajdziesz idealny model dla siebie!

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMARowerki i zabawki ogrodowe - zobacz ceny
0%