Zamknij
REKLAMAGrille ogrodowe - wybierz na Ceneo

Combilift - wózki widłowe do dłużycy

09:02, 28.04.2021 | A.G
Skomentuj

Combilift to jeden z największych producentów wózków przeznaczonych do obsługi bardzo wymagających ładunków - takich jak długie elementy konstrukcyjne w przemyśle ciężkim, których waga może wynosić kilkanaście ton czy też dłużyca. Od powstania Combilift w 1998 roku, marka sprzedała ponad 50 000 sztuk wózków wielokierunkowych, w ponad 85 krajach. Ten irlandzki producent swój sukces zawdzięcza elastyczności, która pozwala mu wytwarzać maszyny przeznaczone do obsługi wymagających, długich ładunków.

Poznaj Combilift

Założycieli Combilift - Roberta Moffett i Martina McVicar – wyróżnia doświadczenie inżynieryjne w branży logistycznej. Robert pracował nad sukcesem Moffett Mounty, gdy do Moffett Engineering dołączył Martin, zostając głównym inżynierem firmy przed ukończeniem 20 roku życia. W 1998 roku tych dwóch pełnych pasji, doświadczonych i zdeterminowanych inżynierów połączyło swoją wiedzę i wspólną wizję, aby zaprojektować pierwszy na świecie wielokierunkowy wózek widłowy z napędem na wszystkie koła. Wózek przeznaczony do pracy z dłużycą. Maszyny doskonale znane również w naszym kraju – przedstawicielem Combilift na Polskę jest WDX S.A.

Wózki wielokierunkowe Combilift

Wózki wielokierunkowe Combilift zostały zaprojektowane do wydajnej i bezpiecznej manipulacji długimi ładunkami. Konstrukcja wielokierunkowa łączy w sobie zalety wózka widłowego z przeciwwagą, ładowarki bocznej oraz maszyny do bardzo wąskich korytarzy (VNA). Rewolucyjne podejście Combilift do użyteczności zakłada, że sprzęt może pracować zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. W ten sposób użytkownik może oszczędzać zasoby, inwestując w jedno urządzenie, zamiast wielu.

Combilift serii C

Wózki Combilift serii C, zaprojektowano, aby zapewnić produktywny, bezpieczny i niezawodny sposób manipulacji ładunkami dłużycowymi. Maszyny może posiadać napęd elektryczny, diesel oraz LPG. System wielokierunkowy zwiesza zdolności operacyjne poprzez wykluczenie konieczności wykonywania dużej ilości manewrów – urządzenie może przewozić ładunek zarówno równoległe, jak i prostopadle do kierunku jazdy. W ofercie WDX znajdziecie Combilift serii C z bateriami litowo-jonowymi co dodatkowo zwiększa mobilność tej uniwersalnej maszyny.

Combilift serii CB

Combilift serii CB najkrócej można zdefiniować, jako kompaktową wersję serii C - jest idealny do transportu towarów, takich jak ładunki na paletach, ale ma dodatkową zaletę w postaci możliwości przewożenia długich ładunków w trybie bocznym. Podobnie, jak elektryczna seria C, może być zasilany za pomocą baterii litowo-jonowej.

Combilift serii MR

Wielokierunkowy wózek wysokiego składowania Combilift MR dla operatora stojącego sprawdzi się idealnie w warunkach eksploatacyjnych, w których mobilność pracownika jest bardzo ważna – np. składy budowlane. Combilift MR zapewnia dobre parametry jezdne - manewrowość i bezpieczeństwo w trudnych warunkach. Ta kompaktowa maszyna ma napęd na tylne koła i możliwość obrotu kierownicy o 360°.

Eksploatacja Combilift – podsumowanie

Maszyny Combilift są przygotowane do pracy w wymagających warunkach eksploatacyjnych. Producent ma pełną świadomość, że obsługa bardzo długich ładunków jest związana ze zwiększonym ryzykiem uszkodzenia – m.in. dlatego Combilift stosuje stalowe obudowy elementów konstrukcyjnych.

Pełną dostępność części zamiennych oraz fabryczny serwis na terenie Polski zapewnia WDX S.A. Polski dystrybutor Combilift posiada rozbudowaną sieć warsztatów oraz zespół mobilnych techników serwisowych na terenie całego kraju. WDX oferuje również używane wózki do dłużycy Combilift - z pełną historią serwisową, odtworzone i przygotowane do pracy.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMARowerki i zabawki ogrodowe - zobacz ceny
0%