Zamknij
REKLAMA

iPhone 13, iPhone 12 czy inny model? Jaki smartfon wybrać dla dziecka?

11:43, 13.09.2021 | materiały partnera

iPhone to telefon ceniony przez użytkowników o wysokich wymaganiach. Telefon marki Apple jest również marzeniem wielu nastolatków, którzy chcieliby móc pochwalić się nim przed rówieśnikami. Rodzice często mają jednak wątpliwości, czy jest to odpowiedni model dla dziecka. Czy warto wybrać iPhone 13 dla nastolatka? Czy może lepiej postawić na sprzęt innej marki?

iPhone 13 - specyfikacja

Apple przez lata przyzwyczaił miłośników nowinek z technologicznego świata do genialnych premier. Nie inaczej ma być w przypadku kolejnego telefonu - iPhone 13. W wersji mini z 5,4-calowym wyświetlaczem zastosowano ulepszony procesor Bionic, łączność 5G i wsparcie dla Wi-Fi 6. Standardowy smartfon będzie wyposażony w wydajną baterię i wyświetlacz 6-calowy. Bateria w tym modelu może być jednak poniżej oczekiwań, jeśli zamierza się długo korzystać z telefonu pod pełnym obciążeniem. Lepszy akumulator znajdzie się w iPhone 13 Pro. Telefon z obiektywami pro max i wydajnym optical zoom, dodatkowo posiada technologię ProMotion i ProRes. 

We wszystkich telefonach z linii iPhone 13 znajdzie się najlepsze rozwiązania zastosowane w modelach takich jak iPhone 12 i iPhone XS. Smartfony posiadają czuły sensor, który ułatwia korzystanie z face ID i touch ID. Ponadto nowe iPhone'y znakomicie działają z USB C i zapewniają dostęp do najszybszego Internetu. Apple zdecyduje się na pewno na zaskoczenie użytkowników innymi funkcjami, które przedstawi oficjalnie podczas premiery iPhone 13. 

Ranking smartfonów dla dziecka 

iPhone 13 jest marzeniem nastolatków, jednak niewielu rodziców zdecyduje się ostatecznie wybrać ten telefon dla dziecka. Co na to wpłynie? Przede wszystkim cena sprzętu, przekraczająca 3-4 tysiące złotych w zależności od modelu. Znacznie taniej można kupić nowy i wydajny iPhone XR lub 11, które znajdują się wysoko w wielu rankingach. Ranking smartfonów uwzględnia również inne modele Apple oraz Samsung, które z pewnością będą atrakcyjnym prezentem dla nastolatka. Z drugiej strony iPhone 13 jest wyborem na długi czas ze względu na wydajny procesor i inne mocne podzespoły.

Jeśli zamierza się zamówić iPhone 13 na prezent dla dziecka, warto pamiętać o łańcuchu dostaw. Obecnie czas oczekiwania na wiele towarów z zagranicy uległ wydłużeniu. Opóźnione dostawy mogą być szczególnie problematyczne w okresie świąt Bożego Narodzenia, gdy z powodu licznych zamówień, firmy transportowe pracują wolniej. Ich pracę spowalniają dodatkowo utrudniania związane z pandemią, dlatego warto mieć je na względzie zanim złoży się zamówienie na jeden z telefonów z rankingu.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%