Zamknij
REKLAMA

Hale namiotowe to nie tylko obiekty przemysłowo-magazynowe – poznaj ich potencjał

09:04, 24.09.2021 | materiały partnera

Słysząc na temat hal namiotowych, które zyskały ogromną popularność wśród przedsiębiorców, często możemy mieć wrażenie, że wykorzystywane są one wyłącznie do budowy obiektów przemysłowo-magazynowych. Nie jest to jednak prawda, ponieważ perfekcyjnie sprawdzają się one również w formie konstrukcji handlowo-usługowych. Przystosowanie takich obiektów do potrzeb i oczekiwań konsumentów lub pracowników nie jest wcale skomplikowane – a jeśli chcesz się o tym przekonać, to jesteś w doskonałym miejscu. Poznaj hale namiotowe i przekonaj się o tym, jak wiele mają one do zaoferowania. 

Przystosowanie hal namiotowych do obsługi klientów

Często nie zauważymy, że hale namiotowe są chętnie wykorzystywane przez duże sieci handlowe i z ich pomocą tworzoną one całe obiekty handlowo-usługowe w centrum dużych miast. Świetnym przykładem są wielkopowierzchniowe markety, których konstrukcja wykonana jest przy pomocy prefabrykatów. Daje to naprawdę spektakularne rezultaty, przy jednoczesnej optymalizacji kosztów i czasu realizacji. Budowa trwa o wiele krócej i pochłania mniej pieniędzy, dzięki czemu zwraca się o wiele szybciej – co dla inwestorów jest najistotniejszą zaletą. 

Wewnątrz hale namiotowe nie posiadają ścian nośnych. Niemal wszystkie alejki, sklepy czy nawet części funkcjonalne, są budowane przy pomocy ścianek działowych z gips-kartonu. Dzięki temu ewentualna przebudowa również jest szybka, tania i mało wymagająca. Nie ma zatem problemu z personalizacją obiektu wewnątrz – nawet gdy po czasie dochodzi do pomysłu ewentualnej modernizacji.  

Konstrukcje zapewniające satysfakcję, czyli hale namiotowe dostępne w Namplan

Hale namiotowe to gotowe do montażu obiekty, które można modernizować w dowolny sposób. Montaż najważniejszych układów, instalacji i systemów (tj. wentylacja, klimatyzacja, alarm i zabezpieczenia czy oświetlenie) jest w ich przypadku banalnie prosty i szybki, co optymalizuje czas budowy. Postaw jednak na sprawdzone rozwiązania, które będą charakteryzować się wysokim poziomem niezawodności. Znajdziesz je w ofercie Namplan.pl w wielu zróżnicowanych wersjach – zarówno pod kątem designu, jak i wymiarów. Wszystkie oferowane hale namiotowe zostały zaprojektowane przez najlepszych ekspertów w branży i wyprodukowane z zachowaniem wybitnej dbałości o detale oraz najwyższe standardy.

Masz wątpliwości odnośnie swojej decyzji lub nie możesz zdecydować się, które hale namiotowe będą lepszym wyborem? Skontaktuj się z zespołem specjalistów, którzy odpowiedzą na Twoje pytania. Namplan.pl to zespół doświadczonych ekspertów, który rozwiąże wszystkie Twoje problemy!

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%