Zamknij
REKLAMA

Czyste Powietrze. Jaka jest rola ekodoradcy?

18:29, 24.11.2021 | J.M.
WFOŚiGW w Katowicach
REKLAMA

W czwartek, 25 listopada odbędzie się webinarium "Jaka jest rola ekodoradcy w programie Czyste Powietrze?". Początek o godz. 10. 

Szkolenie organizowane jest w ramach bezpłatnego cyklu #AkademiaCzystegoPowietrza2021. Przewodnik po uproszczonym w 2020 r. programie "Czyste Powietrze" to przydatne źródło informacji zarówno dla pracowników gminnych punktów konsultacyjno-informacyjnych, ekodoradców, jak i wnioskodawców zainteresowanych dotacjami na wymianę tzw. kopciuchów i ocieplenie domów.

Na czwartki z programem "Czyste Powietrze" zapraszają: Ministerstwo Klimatu i Środowiska, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Polski Alarm Smogowy.

– Pierwsza, zeszłoroczna edycja Akademii Czystego Powietrza dotychczas zainteresowała ok. 250 tys. osób. Co więcej: widownia naszego fachowego e-przewodnika, dostępnego nadal na stronie czystepowietrze.gov.pl, stale rośnie. Dlatego wspólnie z NFOŚiGW oraz PAS zdecydowaliśmy o kontynuacji szkoleń, podczas których chcemy dzielić się wiedzą, dobrymi praktykami i rozmawiać o tym, jak możemy przyczyniać się do poprawy jakości powietrza, którym wszyscy oddychamy – mówi minister klimatu i środowiska Michał Kurtyka.

Zaproszenia wraz z linkiem do rejestracji na każde kolejne webinarium publikowane są m.in. na stronie internetowej i w mediach społecznościowych partnerów akademii.

Liczba miejsc jest ograniczona, ale przewidziano także ogólnodostępną transmisję spotkania na kanale NFOŚiGW na YouTube (youtube.com/user/nfosigw).

Ponadto każde webinarium – tak jak pierwsza edycja akademii – w ciągu tygodnia jest  dostępne do ponownego obejrzenia również na kanale NFOŚiGW na YouTube.

 

 

 

 

 

[ZT]33221[/ZT]

 

(J.M.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%