Zamknij
REKLAMA

Koncert pod gwiazdami. Zgaszenie latarni okazało się za drogie

12:48, 17.07.2021 | aj
Skomentuj W Krupskim Młynie odbędzie się plenerowy koncert. Fot. pixabay.com/archiwum stowarzyszenia
REKLAMA

W sobotę, późnym wieczorem w Krupskim Młynie odbędzie się koncert plenerowy. W planach organizatorów było wyłączenie na godzinę latarni, żeby można było posłuchać muzyki patrząc na gwiazdy. Światła zgasną tylko w Krupskim Młynie, zgaszenie w całej gminie okazało się...zbyt kosztowne.

Koncert na ŁĄCZce - wszystko dla Ziemi organizuje Stowarzyszenie Frymark. To już druga edycja imprezy, pierwsza była bardzo udana. Koncert odbędzie się przy tzw. bajorku w Krupskim Młynie, stawie znajdującym się przy ul. Głównej. Na znajdującej się tam wyspie zagrają muzycy.  W planach organizatorów było też wyłączenie latarni. Jak się okazało będzie to możliwe tylko w  Krupskim Młynie. Administrator sieci energetycznej zażyczył zbyt wysokiej kwoty za wyłączenie na godzinę świateł w całej gminie. 

Koncert rozpocznie się o godz. 23. Wystąpią: Agata Proszewska - wokal, Małgorzata Wasielewska - wokal, Alina Maciejska - wokal, Sebastian Maciejski - wokal i gitara akustyczna, Mariusz Wrzask - gitara akustyczna, Beniamin Kowoll - trąbka.

Koncert będziesz też transmitowany on-line. 

[ZT]31909[/ZT]

 

(aj)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%