Zamknij
REKLAMA

Poczuj się jak pirat w Koszęcinie. Plac zabaw przy domu kultury

13:55, 21.07.2021 | aj
Skomentuj Plac zabaw w Koszęcinie robi dobre wrażenie. Fot. Elżbieta Kulińska
REKLAMA

Plac zabaw w Koszęcinie znajduje się przy domu kultury i jest dowodem, że takie miejsca w mniejszych miejscowościach, bywają czasami lepiej doposażone od placów miejskich.

Plac znajduje się w samym centrum miejscowości, przy drodze wojewódzkiej nr 907 i domu kultury. Został zmodernizowany kilka lat temu. Zdemontowano stare, wysłużone urządzenia i zastąpiono je nowymi.

Dzieciom frajdę sprawi dużych rozmiarów statek piratów. Konstrukcja wyposażona w wiele różnych elementów. Wielkość statku pozwala, żeby jednocześnie bawiło się tam trzydzieścioro dzieci. Mogą się wspinać, ukrywać, wchodzić, zwisać, pełzać i ześlizgiwać się. Kolejna spora atrakcja to dużych rozmiarów pająk do wspinania się i ćwiczenia równowagi. Jest też duża huśtawka wagowa, zwykłe huśtawki, karuzela i zjeżdżalnia. 

Rodzice mogą odpocząć na ławkach lub popracować nad własną formą fizyczną na mieszczącej się obok siłowni zewnętrznej. 

Mankamentem placu jest brak zieleni. Dorodne drzewa, które dawały przyjemny cień, zostały wycięte w czasie modernizacji placu.  Dlatego, kiedy robiliśmy zdjęcia ok. godz. 15 przy 30-stopniowym upale plac był kompletnie pusty. 

[FOTORELACJA]26500[/FOTORELACJA]

 

(aj)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%