Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Technik serwisu - Elektryk

Data dodania: 2020-09-24 09:30:35ID: 382

343Pokaż numer[email protected]

Zadania:

-Wykonywanie przeglądów urządzeń
-Bieżąca kontrola pracy i stanu technicznego urządzeń w czasie produkcji
-Wykrywanie oraz usuwanie bieżących usterek i awarii urządzeń
-Rozwiązywanie problemów na liniach produkcyjnych.

Wymagania:

-Doświadczenie na stanowisku Elektryka, Elektromechanika lub pokrewnym
-Ogólne umiejętności związane z elektryką
-Znajomość automatyki przemysłowej
-Mile widziane aktualne uprawnienia E1/E2/E3
-Gotowość do pracy zmianowej
-Mile widziane doświadczenie w pracy w systemach zintegrowanych (SAP)

Oferujemy:

-ciekawą pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej oraz przyjazną atmosferę
-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-atrakcyjny system premiowy
-dodatkową opiekę zdrowotną
-możliwość rozwoju zawodowego
-dofinansowanie do karty Multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wpisując w tytule nazwę stanowiska na adres: [email protected]