Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Elektryk. Montaż wind- darmowe zakwaterowanie

Data dodania: 2020-10-14 10:56:02ID: 436

887Pokaż numer[email protected]

Elektryk (K/M). Montaż wind. (K/M) Stawki: 14? b/h + 14? netto diety

Dla naszego klienta w Niemczech 76661 Philippsburg i 68753 Waghäusel-Wiesental (Badenia-Wirtembergia), poszukujemy elektryków.
Praca przy montażu wind na podstawie technicznych rysunków elektrycznych.

Opis stanowiska pracy:
- składanie/ montaż/ okablowanie poszczególnych komponentów w funkcjonalne podzespoły i instalacje,
- praca z schematami połączeń i planami elektronicznymi/ rysunkiem technicznym,
- budowa, instalacja, montaż i serwis

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie ? 14? b/h + 14? netto diety za każdy pełny przepracowany dzień,
- pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie!!!,
- pracodawca zapewnia bezpłatny transport z zakwaterowania do pracy!!!,
- niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy!!!,
- oferta długoterminowa

Wymagamy:
- znajomości technicznych rysunków elektrycznych,
- praca na jedna zmianę w pełnym wymiarze czasu pracy,
- doświadczenia w zawodzie

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: [email protected] lub kontakt telefoniczny 887 029 967.
www.diwa-personalservice.pl