Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Pracownik (k/m) - mycie skrzynek pod ciśnieniem

Data dodania: 2021-01-11 13:45:31ID: 604

517Pokaż numer[email protected]

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Dohren (Niemcy)

Zakres obowiązków:

? Utrzymanie higieny w wylęgarni, mycie skrzynek
? Sortowanie, przekładanie jaj
? Ewentualna kontrola stanu zdrowia kurcząt

Oferujemy:

? Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,15 ? brutto/h + dodatki lub 11 ? - 12 ?, jeżeli kandydat komunikatywnie posługuje się językiem niemieckim
? Przyjazny system zaliczek
? Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
? Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe)
odpłatne ok. 59 ? za tydzień
? Wsparcie polskiego koordynatora
? Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład

Wymagania:

? Umiejętność pracy w zespole
? Wytrzymałość fizyczna
? Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
? Prawo jazdy kat. B
? Mile widziany własny samochód

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o. o. oddział Bydgoszcz

[email protected]

Tel. +48 517 675 433
Tel. +48 517 677 609