Promuj to ogłoszenie

Praca dla Architekta / Inżyniera Budowlanego

Data dodania: 2021-06-09 06:24:15ID: 919

322Pokaż numer[email protected]

Firma Architektoniczna Biuro Obsługi Inwestycji Arch. Rafał Blazy zatrudni do pracy stacjonarnej absolwenta studiów Architektonicznych/Budownictwa na stanowisku Architekt/Asystent Architekta.

Miejsce pracy ? Tarnowskie Góry
Obowiązki:
? opracowywanie rysunków architektonicznych i konstrukcyjnych
? opracowywanie dokumentacji projektowej w zakresie wymaganym przez prawo budowlane i przepisy wykonawcze
? opracowanie wizualizacji projektowanych obiektów
Wymagane kompetencje:
? doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
? znajomość programu AutoCad - warunek konieczny
? znajomość programu do wizualizacji typu SketchUp- mile widziane
? prawo jazdy kat.B ? mile widziane
? umiejętność pracy zespołowej
? pracowitości, sumienności i chęć rozwoju
Oferujemy:
? niezbędne narzędzia pracy
? pracę w miłej i kulturalnej atmosferze
? udział w różnorodnych i ciekawych projektach
? wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
? możliwość rozwoju zawodowego
? 3-miesięczny okres próbny, a następnie umowę o pracę
? pracę w godzinach 08:00 - 16:00
Proszę o przesyłanie CV i portfolio na adres e-mail: [email protected]